2752
2734
عنوان

با شوهرم قهرم کردم کمک دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 116 پست
شبتون خوش ولی اگه بازم نظری داشتین بگین ممنون میشم الان داره قفسه سینه ام میسوزه
آدمهای هستندکه بودنشان (حتی مجازی)به آدم آرامش میده دوستیشون برات حقیقی میشه ویهو میشن یه قسمت از زندگیت................ ممنون که هستید
بچه ها تورو خدا برام دعا کنید ممنون
آدمهای هستندکه بودنشان (حتی مجازی)به آدم آرامش میده دوستیشون برات حقیقی میشه ویهو میشن یه قسمت از زندگیت................ ممنون که هستید
نکن اینکارو با خودت. مگه چی شده انقدر خودتو اذیت میکنی عزیزم؟ یه جر و بحث کردی که خیلیها الان از این بدترش رو کردن و عین خیالشونم نیست. امشب دعوا کردید فردا آشتی میکنید. پاشو یه لیوان آب بخور و برو یه دوش بگیر تا آروم بشی عزیزم
‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2731
خیلی خوبه والا دور از جونت شما جون بکنی بری سرکار علاوه بر کارهای منزل و یچه ها بعد حقوصت س راست مستقیم بره جیب آقا ، بعد بگه دیگه چیزی نمیخرم واست!!!!!!! موندم به چه استدلالی کارتتو دادی دست شوهرت!!!!! واقعا اعصابم خورد میشه از اینکه زنها خودشون رو خیلی خارو کوچیک میبینن
دوستان اصلا من پیشقدم نشم برا آشتی به نظرتون
قمری جان تجربه یکی از دوستان هم اینجوری بود میگفت کارت حقوقم دست شوهرم بود و سر هر مناسبت واسه خونوادش طلا میخرید ولی واسه من نه بعد من ۲۰۰ تومن لازم داشتم گفتم پول میخوام گفتش دستم خالیه گفت زورم گرفت که کارتم دست اقاست اونوقت من باید ازش خواهش کنم پول بده و اون بگه ندارم . گفتش گذشت و یه روز که تازه حقوق گرفته بودم و با هم خوب بودیم ازش خواستم کارتو بده که برم خرید و دیگه شوهرم کارتی ندید
من نمی تونم اگه بده مگه پس دیگه ازم چیزی نخای
قمری فردا با کارت ملی برو بانک و اعلام کن کارتت یا گم شده یا سرقت شده دیگه هم درخواست کارت نده بعد اولین بار که اقاتون میره از کارت استفاده کنه پیغام میده کارت نامعتبره اگر بهت گفت برو کارت جدید بگیر بگو پولی احتیاج ندارم نمیتونه به زور بفرستت بانک دیگه هم از این حاتم بخشی ها نکن