2733
2739
عنوان

اونایی که دوقلو دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 9160 بازدید | 40 پست
من پسرا م از دو و نیم سال به بعد خیلی رفتارشون بهتر شده خودمم آروم تر و خوشحال ترم . الان بازی کردنشون با هم بهتره و همو اذیت نمیکنن حرف زدنشون خیلی بهتر شده دستشویی خودشون میرن کارشون تموم شد صدام میکنن بردم بشورمشون تو اتاق خودشون میخوابن واقعا الان آرامش دارم و خیلی کم پیش میاد دعواشون کنم ( مامان دوقلوها درک میکنن چی میگم)خخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی منم دوقلو باردارم
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
هشت هفته ام دوقلوهام همسان و هم جنس هستن احتمالا یک ساک هست با دو جنین داخلش خدا بهم رحم کنه سالم بدنیا بیان
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
2731
2740
تخفیف ویژه برای مادرایی که دوقلو دارن ..... کانالم امضامه

دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک , زنانه و بچگانه و سیسمونی ، با قیمت مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال ما : https://t.me/danimezon شماره تماس : 09147131382 شو حضوری هم داریم . گروه حراجی و تک سایز هم داریم