2752
2734
عنوان

از عمل بای پس پشیمونم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 22816 بازدید | 172 پست
وای این حرف نزن من قرص مخمرابجوفرانسوی خوردم یکمدت اونم برای اینکه چاق شم ولی بدترزدلاغرم کرد بخاطره ...

اخه ارزومه لاغرشم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تعلیق شده

چقدر این سایت مزخرفه 

، الان ایشون میتونین خیلی کمک کنه ، حالا از کجا پیداش کنن

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

اینا هبچ فایده ای نداره جز کلی عوارض 

فقط فقط ورزش با رژیم خیلی سبک ورزش کنید این بلاهارو سر خودتون درنیارین الان متوجه نمیشین دوروز دیگ که پیر شدین عوارضش میاد 

من خودم ورزش میکنم کمبرند لاغری ویبره دار هم میزنم ولی حس میکنم همین کمربند هم کلی عوارض دتضه باشه نمیخوام بزنم دیگ ولی من توی یکی دوماه ۱۰ کیلو لاغر کردم الان طوری شده خودم. زیادقخورم حالت تهوع میگیرم و ورزش رو نمیتونم بزارم کنار حداقل روز درمیون یا هرروز باید ۳۰ دقیقه ورزش کنم اونم نه ورزش انچنانیی بالا پایین میپرم و می‌رقصم

عمل زیبایی واقعادل وجرات میخواد من میخام سینه هاموپروتزکنم میترسم بااینکه عمل لازمم

منم پروتر سینه دوس دارم ولی حس سینه هات از بین میره 

من عمل لابیا هم دوس دارم و لیزز روشن کننده  بیکینی

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40