2737
2734
عنوان

یه نذر برای همه ی مشکل دارا و حاجت مندا که ردخور نداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 545068 بازدید | 1715 پست
منم شروع کردم از دیروز تا الان هشت هزارتا فرستادم

عزيز شما نتيجه گرفتين؟

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این ختم واقعا جواب میده من تا حالا دو تا حاجت بزرگ گرفتم

عزيزم من از مادرم كمك بگيرم اشكال داره؟

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲
من این نذر رو از همین تاپیک یاد گرفتم و شروع به انجامش کردم البته من به روش یه خانم دیگه ۱۴ تا خاجت ...

عزيزم لطفا ميشه دستور اون خانوم رو به من بگي خيلي نياز دارم🙏من تو تاپيكش رفتم متوجه نشدم خيلي هم صفحاتش طولانيه لطفا شما بگيد

2728

@121234samira