2737
2739
عنوان

من هرجا میرم معذبم واسه شیر دادن به بچم شماهم اینطورید؟!؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2404 بازدید | 33 پست
من هنوزم وقتی بچه ای رو میبینم که داره شیرمیخوره از مامانش گریم میگیره همه کاری کردم که این دومی رو شیرداشته باشم و بتونم شیرش بدم ولی بازم نشد اینبار با اونهمه نمازایی مه توی بارداری خوندم و دعاهام،شیرداشتم ولی بچه سینه رو میگرفت ولی نمیمکید.بمیرم براش چقدر گریه میکرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا منم نمی فهمم شما چی می گید و چرا اینقدر همه چیزو سخت می کنید بچه وقتی گشنه است باید شیرشو بخوره حالا شما با یک ببخشید می تونید به همه کسایی که تو جمع هستن پشت کنید و شیرشو بدید یا یه گوشه رو به دیوار بشینید دیگه این که اینقد اه و ناله نداره بچه هم که سینه رو داد بیرون زود بپوشونید اصلا مهمتر از شیر دادن به نوزاد کار دیگه ای واسه یه مادر وجود نداره واسه اینکه اون بچه عین نیازه و تا شش ماه هم که فقط غذاش همون شیر مادره حالا شما هی داری دست دست می کنی که آیا کسی ببینه یا نبینه از این لحظات دو نفره تون کمال لذت رو ببرید چون مثل این لحظه دیگه تو زندگیتون تکرار نمیشه
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
2728