2733
2739
دقیقا دکتر باید تشخیص بده ولی اینجا تو نینی سایت همه یپا دکترن!والا من دوماهه زایمان کردم لب باز نمیکنم بگم وای اینکارو کنین عالیههههه به من ربطی نداره کسی که بارداره دکتر داره دکترسم بهتر از من میفهمه مثلا من دکتر معاینم کرد گفت لگنت تنگه قدتم به درد طبیعی نمیخوره تشخیص دکترم سزارین بود منم گفتم شما درسشو خوندین بهتر از من میفهمین چشم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعظم جان بهت تبریک میگم خدا حفظش کنه انشالا فقط بچه ها لطفا زمانی که نی نی هاتونو بغل میکنین و میبوسین برا اونایی که حسرتشو دارن دعا کنین ممنون من الان 2 سال منتظرم از در مطب این دکتر به اون دکتر خیلی خسته ام البته همیشه میگم توکل بخدا هر چی خدا بخواد
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء .....پروردگارا، از جانب خود، فرزندى پاک و پسندیده به من عطا کن، که تو شنونده دعایى*ال عمران-38
وای خدا چه زجری کشیدی من چیکار کنم با زایمان ای خدااااا
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2731