2733
2734
عنوان

دلم از همه چی مخصوصا شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 85 پست
شوهرم میکنه زیادی عقده ایه

وا . عزیزم تو باید شوهرت تحت فشار بزاری اونا دارن از بی سرزبونی تو سواستفاده میکنن. توام فردا شبش برق اتاق خاموش روشن  میکردی .توام آخه هیچی نمیگی. ما بچه بودیم عمم اینا خونشون یه مشگلی پیش اومده بود اومده بودن خونه ما نمیرفتن. خاهرم اون موقع ۴ سالش بود. انقد زبون داشت ت  چششون نگاه میکرد. میگفت مامانم خسته شده شما پاشین غذا دریت کنید.مگه مامانم کارگر شماست.اونام خجالت میکشیدن پا میشدن کار میکردن.وگرنه هیچکی از کار مجانی بدش نمیاد

خدایا تو انقد بزرگی که میدونم حاجت محال کوچیکمو براورده میکنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آدم یبار به دنیا میاد یبار زندگی میکنه اونم چشم به هم بزنه میبینه پیر شده هیچ کسی ارزششو نداره بخاطرش زندگیمونو زهر کنیم باید دفاع کنی از خودت بنظرم هیچ زنی نباید بچه رو بهانه کنه ابرو رو بهانه کنه باید وقتی دید داره شکنجه میشه بزاره بره دنبال خوشبختیش 

ببین بذار یه چی بگم یه کارهای غیر مستقیم کن تا ازت شاکی بشن و اونا شروع کننده دعوا باشن بعد توهم بزن به کولی گری و حالتو خراب نشون بده و بگو میخوام طلاق بگیرم بچه ام نمیخوام بذار دخترت گریه کنه جلوشون دنبالت بیاد و تو رو بگیره وقتی ببینن جنجال درست کردن و خود شوهرتم ببینه همه چی بهم ریخته بلاخره مجبور میشه یه حرکتی کنه 

2731
چه کار کردی ؟

راه زیادیو رفتم تا پای طلاق رفتم و برگشتم(ازدواج دومم بود)نشستم کنار مادر خواهراش،دقت کردم به حرفا و رفتاراشون،باخودم گفتم اگه اینجور رفتارا رو شوهرم جواب میده پس منم باید مثل خودشون باشم و شدم،دعوا و جنجال راه ننداختم مثل خودشون موذیانه گلیممو از اب کشیدم بیرون

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
منم اوایل دخترم زبون داشت زبون اون هم چیدن 

اینا دیگه شورش دراوردن. کاملا به شما مسلط شدن .کاش از اول دمشون قیچی میکردی. دیگه خیلی پرروشدن .بازم میتونی از هرجایی شروع کنی خوبه. تو عزمت جزم کن خدا کمکت میکنه.خدا هم دوست نداره که مقابل ظلم سکوت کنی. خوشش نمیاد. احترام گزاشتن هم حد حدودی داره. از یه جا شروع کن. میگی من نمیتونم به کسی چیزی بگم. به خدا منم همیمطوری بودم. بعدش که زبون دراوردم به قول شوهرم و خونوادش تازه فهمیدم چقد تا الان اشتباه کردم سکوت کردم 

خدایا تو انقد بزرگی که میدونم حاجت محال کوچیکمو براورده میکنی  
اینا دیگه شورش دراوردن. کاملا به شما مسلط شدن .کاش از اول دمشون قیچی میکردی. دیگه خیلی پرروشدن .بازم ...

راست میگی آخرش عمرم تموم میشه با حسرت میمیرم تا کی خفت و خواری بکشم اگر قرار به فهمیدن بود بعد این همه سال شوهرم میفهمید باید یکی بشم مثل خودش

ببین اسی جان با تمام وجودم درکت میکنم شوهرمنم مثل شوهر توعه اصلا با خانواده وفامیل من رفت و امد نداره منم قبلا خیلی بهش بها میدادم الان شدم مثل خودش اصلا برام مهم نیست چه کار میکنه ولی رابطه همیشه داریم دارم کم کم محبت میکنم قبلا بلد نبودم الانم زورم میاد بغلش کنم یا بوسش کنم چون حرفهاش از یادم نمیره ولی برای بچه هام این کارارو میکنم باورم نمیشد دیروز میگفت بریم خونه ی مادرت گفتم کار دارم بی خیال زیاد شد حرفام میخام بگم محکم باش فکر نکنه ازش میترسی یا بهش احتیاج داری منن ۱۵ ساله ازدواج کردم تازه متوجه شدم چطور باید زندگی کنم 

یکی دوسال ازم بزرگتره چون جداشده و بچه هاش هم دست خودش نیستن همه خانوادش خیلی لوسش کردن و بهش بها دا ...

زن طلاق گرفته که مادر دوتا بچه هم هست کارهم که میکنه چرا باید با تو زندگی کنه ؟ من فکر کردم یه دختر ده دوازده سالست که داره با شما زندگی میکنه اون خانوم بره خودش خونه اجاره کنه زندگی کنه خب معلومه یکی براش بپز بشور همه چی اماده مثل هتل اونم میره سرکار پولاش و جمع میکنه قوی باش به خاطر دخترت که اگر ببینه مادر ضعیفی داره اونم تو جامعه یه ادم ضعیف و توسری خور میشه به بچت یاد بده ازت دفاع کنه