2733
2739
عنوان

خانما چه طوری این عادت بد پسرمو ترک بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 17 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر زاده من پسره . ۳ سالشه .مامانش میگفت چند روز پیش ازم پرسید مامان تو هم دو...... داری.فقط بهش گفت نه من خانومم تو اقایی همین .اونم از رو کنجکاوی پرسید زیاد هم توضیح نباید بدی بچه گیج میشه چون اصلا درکی از این مسائل نداره فعلا
دلم تنگه برای روزاهای پاک بچگیم.خسته ام خسته.روح و تنم ازرده شده تو این کوران زندگی😭😭😭😭
اشتباه کردم دعوتش کردم خدا منو ببخشه..یه بار تو یه کانال بهترین مادر دنیا خوندم نوشته بود خود.. بچه ها جدی بگیرید وگفته بود بچه ها از این کار لذت میبرن
من از حول آغوشت از بقیه دنیا انصراف دادم معشوقه ی من قسم به نامت آنقدر عاشقانه هایم را در این دیوار مجازی جار میزنم تا هرکه برای اعتراف به عشقش از کلمات من بنویسد
2728
دعواش
من از حول آغوشت از بقیه دنیا انصراف دادم معشوقه ی من قسم به نامت آنقدر عاشقانه هایم را در این دیوار مجازی جار میزنم تا هرکه برای اعتراف به عشقش از کلمات من بنویسد
آریا دخت جان منم اون تاپیک خوندم وچشمم ترسید
من یه کتاب خوندم در زمینه روانشناسی که این کار در راستای شناسایی اعضای بدنه ولی ممکنه روش بمونه و به خود ارضایی های بعدی منجر شه ولی زدنت باعث نمیشه از سرش بیفته باعث میشه وقتی دم دستت نیست به خودش ور بره . بهش بگو اونجا جای حساسیه و به خاطر همینم میپوشونیمش اگه دست بزنی کثیفش میکنی و مریض میشی
2740