2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 663898 بازدید | 30076 پست

سلام خوبین یه مشورت میخوام بچه هاماپارسال برج 6اینهابودکه خونمون وماشینمون فروختیم یه خونه تومحله ی خوبی خریدم وام مسکن هم گرفتیم الان 9میگزره وماهنوزنتونستیم ماشین بگیریم ومن فکرم خیلی درگیره وجای خالیه ماشبن رومخمه درواقع چون دوتابچه دارم وباموتورکه میرم بیرون دختربزرگم میمونه خونه مجبورن چون جانداره ومنم خیلی زودبرمیگردم معموالان براخریدکه میرم بیرون هیچ وامی که گیرمون نیومده که بتونیم بگیریم همشون سپرده میخوان که مانداریم حالامن یه فکری زده بسرم ولی شوهرم همراهی نمیکنه میگم خونمون یدیم رهن 300میره بعدخودمون یه اپارتمان تومحله پاینتررهن بگیرم 100تومن محله بدی نیست اصلن قبلن اونجاخونمون بوددویست سپرده کنیم بانک دویست تومن دیگه بگیرم ویه ماشین بگیریم دوسال بعدش پول رهن جورمیکنیم ومیریم خونه خودمون یااینکه دویست تومن که وام گرفتیم فقط بادویست ماشین بگیریم ودویست پول رهن بزاریم بانک تاسال دیگه بعلاوه رهن خونه ای که نشستیم بدیمشون به مستاجروبلندش کنیم بریم خونه خودمون نظرتون بگین شوهرم ولی مخالفه چطوری قانعش کنم کلن بنظرتون منطقیه یانه

سلام خوبین یه مشورت میخوام بچه هاماپارسال برج 6اینهابودکه خونمون وماشینمون فروختیم یه خونه تومحله ی ...

نظرتون بگین خوشکلاهرجندالان خوشکلااحتمالن خوابن فردابخونیدونظراتتون بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷