2733
2734
عنوان

شمام معتقدید نینی سایت از دارک وب بدتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 59 پست
کلی تاپیک ناله و بدبختی داشت مثلا ۴ماهه برنج نخوردیم و پول نداریم و بدبختیم و اینا بعد تو تاپیکای ...

:)))))))

گدای اینترنتی

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
کلی تاپیک ناله و بدبختی داشت مثلا ۴ماهه برنج نخوردیم و پول نداریم و بدبختیم و اینا بعد تو تاپیکای ...

نمیدونم والا حالا اگه ما بودیم با یه تیپا بیرونمون میکردن همه هم مسخره میکردن 😂

از این شهرو تک‌تک این کوچه ها گرفته دلم دلم دلممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشتری برا خون پریود نداره 😐😐😐

چمیدونم انقدراهم راجبش نمیدونم 

فقط میدونم افراد کثیفی توشه 

حتی شنیدم افرادی ک مریض جنسی هستن مث پدوفیل از این سایت بچه های کم سنو میخرن...... 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
جالبه پیج اینستای نی نی سایتم میره برا اینطور پستا کامنت میذاره! یبار دیدم کامنتشونو زیر یکی ازین پ ...

دقیقا 

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
چه وحشتناک 🥴گفتم خونمونو الکی هدر ندیم باش کاسبی کنیم 🤢

نکته جالبش اینه 

اگر بری داخل این سایت و طمع کنی 

برای فروش خون یا هرچی 

دیگه هیچپقت نمیدونی راحت باشی 

چون اونا همون موقع هکت میکنن 

و تمام اطلاعاتت رو 

عکس عات 

همه چی در دسترسشونه

خدایی میتونن بگیرنش اینجور ک 

خودش عکسشو گذاشت گفت حلال کنید و اینا

من فوری شات گرفتم که اگه کسی خواست شکایت کنه یا سایت خواست شکایت کنه یه وقت لازم شد بفرستم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
بزار ببینییمممم

نمیشه مسئولیت داره و حق الناسه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
فک کردم پخش شده، نمیدونستم خودش گذاشته، اگه خودش گذاشته پس مطمئنم عکس خودش نیس صددرصددد

اخه عکس کارت ملی بود دقیقا 

نمیدونم... گذاشته بود رو میز عکس گرفته بود

2706