2737
2734
عنوان

افسردگی

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 25 پست
به کجا باید شکایت کنیم؟ وقتی مادران امروزی توان زایمان طبیعی رو ندارن چرا باید داغدارشون کنند؟ مامانا بیاید یک کمپین راه بندازیم. کم شنیدیم از اتقات ناگواری که باعثش زایمان طبیعی اجباری بوده؟
دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مشکلی با زایمان طبیعی نداشتم ، زایمان اول هم طبیعی بوده من کل این نه ماه برنامه ای واسه سزارین نداشتم و الان که اجبارا سزارین شدم خدا رو شکر می کنم که اولین زایمانم طبیعی بود . مشکل من بی کفایتی دو مامای تازه کاره که به شکم من ضربه زدند و و حساس نبودن پزشک متخصص به وضعیت من که شب گذشته مراجعه کرده بودم و دید که دهانه رحم باز شده ولی منو بستری نکرد و من هم چون به پزشکی که نه ماه زیر نظرش بودم اعتماد داشتم اصراری برای بستری شدن نداشتم . و همچین مامای روز زایمان که دید بچه حرکت نداره ولی 45 دقیقه از وقت طلایی رو هدر داد و گذاشت که قلب بچه بایسته و بعد وضعیتم رو اورژانسی اعلام کرد . مشکل من ایناست
عزیزم خیلی ناراحت شدم فقط می تونم بگم خدا بهت صبر بده
هنگامی که روح در تو دمیده می شود در شکم یک زن هستی... هنگامی که گریه می کنی در آغوش یک زن هستی... هنگامی که عاشق می شوی در قلب یک زن هستی... زن امانت است نه برای اهانت!
2742
چقد بی مسئولیت شدن خدا ازشون نگذره
هنگامی که روح در تو دمیده می شود در شکم یک زن هستی... هنگامی که گریه می کنی در آغوش یک زن هستی... هنگامی که عاشق می شوی در قلب یک زن هستی... زن امانت است نه برای اهانت!
بله تحمل این مصیبت واقعا طاقت فرساست ... در همه ی لحظات خواب و بیداری خاطرات تلخ اون روز توی ذهنم مرور میشه . توی این 15 روز هر بار خواب به چشمام اومد فقط توی خواب پزشک جراح رو خواب میبینم که بالای سرم فریاد می زنه بچت مرده و من ضجه می زنم و فریاد می کشم ... از خدا میخوام به دل هامون صبر زینبی عطا کنه آمین
2740