2733
2734
عنوان

مسابقه بی سابقه در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 43 پست
فکر کنم فرقش اینه که به جای اینکه عکس ها بره تو آرشیو عکس های نی نی سایت میاد تو تاپیک مسابقه و هر تعداد لایک که بخوره اون ملاکه و دیگه دوستان مبهوت نمیمونن که چند تا لایک آورده رای شون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من عدد 3 برام اومد تو لیست نوشته پوشک رایگان ولی برام نوشت ظرف غذا برنده ششدی بعد حالا نوشته یک روزف تا ثبت سفارش وقت دادری حالا پیدا نمیکنم کجا ثبت سفارش کنم اگه میدونینکمک کنید
2738
برای من زد ظرف غذا . رفتم تو ثبت سفارشش کد تخفیفمو زدم اما نوشته مبلغ سفارش شما به میزانی نرسیده که از کد استفاده کنید. فکر کنم منظورش اینه که خریددیگه ای ام داشته باشم ازشون. کسی میدونه چیکار کنم؟
مرسیییییییییییییییی
میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش