2733
2734
عنوان

وای یه چیزی تو یه تاپیک خوندم حالت تهوع گرفتم واااای

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 342 پست
شبتون بخیر بچها ول کنید بابا راحت زندگیتونو بکنید.فقط یه چیزی .بعضی از خانوما حجابتونو متعارف کنید بعضیاشون خیلی زننده شدن جدیدن.به اینکه نمیگن دموکراسی به این میگن بی بندوباری
حتی اگر بهترین فرد روی کره زمین هستید به خودتون مغرور نشوید چون هیچ کس از شخصی که ادعا می کند خوشش نمی آید . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا همچین فکری کردی
ولی بهتره بدونی من تمام دارو ندارم تو زندگی امام حسینه
پس یه چیزایی رو قبول دارم این وسط

هیچ وقت آدما رو قضاوت نکن
من با تمام جنبه های اخلاقی که تو اسلام اومده بینهایت موافقم
کمک به خلق، یتیم نوازی، دوست داشتن حیوونا، احترام و اخلاق، مهربونی، و نیایش با خدا و ....
حتی داشتن حجاب تو جایی که مطمئنی لات.و لوتن نه هر جا .و نه بصورت اجباری
پس زود قضاوت نکن هیچ وقت
نمازم بعضی وقتا میخونم واسه دل خودم
روزه هم.میگیرم چون دوسش دارم
2731
مانا جونم نمازو همیشه بخون اگه قبولش داری.ببخشید اگه بد قضاوتت کردم.من از ظاهر حرفات قصاوت کردم وگرنه اخلاقیاتتو که نمیشناسم
حتی اگر بهترین فرد روی کره زمین هستید به خودتون مغرور نشوید چون هیچ کس از شخصی که ادعا می کند خوشش نمی آید . .
چرا بعضی ها فکر میکنن هر کس شاغل نیست عقب افتاده هست؟! من خودم از دانشگاه دولتی با معدل بالا فارغ التحصیل شدم ولی دوست ندارم برم سر کار! همسرم موظف هست کار کنه و نیاز هامو بر طرف کنه من شخصا توی کار های خونه تنبلم اکثرا از بیرون غذا تهییه میکنیم همسرم کار هاشو خودش انجام میده صبح ها هم گرسنه میره سر کار!!!! من اینجور سبک زندگی رو دوست دارم ولی دلیل نمیشه به عقاید دیگران توهین کنم یکی دوست داره خودش رو وقف همسرش کنه یکی دوست داره شاغل باشه و دستش توی جیب خودش باشه و یکی هم مثل من تنبل
اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...
عزیزم شما خودت با اختیار و احساس خودت سرکار نرفتن رو انتخاب کردی و بحث ما بحث شما نیست دوستم البته من با. اون تیکه ی حرفت که مرد وظیفه شه بره سر کار مشکل داشتم چون وظیفه دونستن کار کردن برای مرد رو هم توهین به مرد میدونم همینطور که تمکین زن رو درست اینه که زن و مرد با توافق و با همفکری محدوده ی وظایفی رو برای گردوندن زندگی مشترک دارن رو مشخص کنن، یکی دوس داره بیرون کار کردنو بره بیرون، یکی نه بمونه خونه، بهرحال کارهای بیرون و خونه باید توسط هر دو نفر انجام بشه.