2737
2734
عنوان

چقددددددر سخته انتخاب بین زایمان طبیعی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 49 پست
مامان امیرمحمدشک نکن زایمان طبیعی به نفع مادر وبچه هس وسعی کن زایمان طبیعی رو اموزش ببینی
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
مامان بهاری جون من دوست داشتم اولی رو هم طبیعی بیارم و لی هر کسی یه چیزی گفت من خودم و سپردم به خدا گفتم هر چی صلاحه همون بشه.راستش فکر کنم اون موقع توان طبیعی رو نداشتم آخه پدرم رو از دست دادم و خیلی زجر کشیدم . با اینکه دکترم طرفدار طبیعی بود وقتی بچم نچرخید خوشحال شد و گفت خیلش راحت تره که سز بشم.
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا چرا انقدر خودتونو با کشورای خارجی مقایسه میکنید؟هیچ کدوم از امکانات اونا رو تو ایران نمیبینید یا اهمیتی که اونا برای زایمان و زن باردار قائلن رو تو بیمارستانها و آموزشگاه های اینجا نمیبینید.و خانومها تو ایران بخاطر نبود کادر حرفه ای و دلسوز و از ترس ماماهای بداخلاق و پرستارای بی مسئولیت دنبال عمل سزارین میرن. باید خودت رو برای هردو آماده کنی چون هیچ چیز مشخص نیست ممکنه برای طبیعی آماده باشی و سزارین بشی یا برعکس تو کشور من همه جا حرف اول رو پول میزنه دوست من! اگر پول داری برو یه بیمارستان خصوصی که هم کادر خوبی داره و هم مسئولیت پذیر که بخاطر عقب افتادن یا کم بودن حقوقش سر زائو که داره درد میکشه هوار نمیزنه و توهین نمیکنه حتی اگر سزارین هم بشی مواظبت هستن بنظرم زایمان طبیعی خوب رو باید براش هزینه کنی متاسفانه که هم بتونی مامای خصوصی داشته باشی هم اتاق خصوصی هم تمیز باشه وگرنه سزارین نهایتا یه عمل 30 دقیقه ای هم نیست عوارض بدی داره اما شاید همین ک تو درد کسی نیست دعوات کنه و هوار بزنه بهتر باشه
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
2728
خوب مامای خصوصی بگیر( طبق گفته خودت) و بیمارستان خصوصی و ..
تا دعوات نکنن
بجای این کار راحت، جراحی رو انتخاب کنیم؟؟؟😐😮جالبه کسایی این حرفو میزنن که پول گرونترین سزارینو دارن، اما برای طبیعی هزینه نمیکنن، طبیعی معمولی یا حتی بی درد، این‌حرفا همش بهانه س!!!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔