2737
2734

سلام خانم دکتر. من 22سالمه. پوستم چربه و جوش های زیر پوستی و گاهی اوقات چرکی هم میزنم. صورتم کک ومک دارده.من زیاد به پوستم نمیرسم. لطفا راهنمایی کنید فقط با پن اریکه صورتمو میشورم. لطفا یه چیز خیلی خوب وقیمت مناسب برا کک ومک بگین لطفااااا 

مناطق شایعی هست که موم انداختن برای آنها انجام می‌شود: اندام فوقانی، زیربغل، کشاله‌ران، اندام تحتانی ...

سلام 

ببخشید اتفاقی این تایپیکو دیدم اگر دوست داشتید جواب منو بدید ممنون میشم

من 24 سالمه تا حالا اصلا جوش نمیزدم چندماهه ک درگیرم هر روشی هم ک بگین انجام دادم ولی انگار نه انگار خواهش میکنم اگر میتونید کمکم کنید

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به دوستان حتما بخونید شمارش هست ۰۹۳۹۰۲۶۵۸۸۶ طب سنتی خیلی مشهور که معجزه میکنه کارش بی نظیره برای لک صورت جوش صورت کرم گیاهی درست میکنه که فوق اثربخش هست درمان سریع خواستم به دوستانم کمک کنم که از شرش خلاص بشن 

سلام خسته نباشید لطفا سوال منو هم جواب بدین خیلی ممنون

میشه بگید واسه از بین رفتن رنگدونه های قرمز پوست چیکارکنم...چی استفاده کنم

تازمانی که رسیدن به طُ امکان دارد...زندگی دردقشنگیست که جریان دارد❤
2728

سلام 

من برای رفع تیرگی کشاله ران کرم whaiting cream رو سفارش دادم و حدود ۵۰ روزه دارم صبح و عصر به مدت دو ساعت ازش استفاده میکنم ولی هیچ تاثیری ندیدم!

شما میتونید کمکم کنید ؟؟

سلام خانم دکتر عزیز 

لطفا نظرتون رو راجع به کرم Aichun Beauty میفرمایید که چطوره خوبه ازش یه دونه بخرم؟؟؟ و اینکه در مورد اثر بخشیش و ماندگاریش هم بفرمایید ممنونتون میشم☺

لطفا درخواستمو قبول کنید مرررررسی 😍😍😍😍

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج