2737
2739
عنوان

کی میدونه مشکل من چیه.حالم خوب نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 99 بازدید | 28 پست
کمبود ویتامین دی یا کم.کاری تیرویید میتونه باعث کرختی و بی حالی و افسردگی بشه. تو آزمایشت این دو تا هم هست ؟
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته اگه حال روحیت خوبه ممکنه ویروس باشه والا به خدا از بس ویروسای عتیقه اومدن من خودم چند وقت پیش سر گیجه و لرز گرفتم بدنم هم درد میکرد فرداش یهو خوب شدم.
آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
یه آمپول نوروبیون بزن سرحال میشی خخخ من قبل بارداریم هر یکی دوماه میزدم. تقویتی هست
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2731
من کلا باشوهرت موافقم از اولشم نباید میرفتی سراغ روانپزشک وقرص همش با دوجلسه روانشناس وروان درمانی حل میشد مشکلت
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
دکترهای اعصاب هم فقط دتبال بهونه برا دارو نوشتن هستن من کتفم درد میکرد رفتم دکتر بهم گفت از اعصابته ! برام آرام بخش و داروی اعصاب نوشت . قبول نکردم تشخیصش رو...رفتم یه دکتر دیگه و معلوم شد بخاطر کمبود ویتامین دی هست
من حالتهای تو رو داشتم خستگی بیزاری از زندگی و... حتی یه بار به شوهرم گفتم دوست دارم یه مدت محو شم نباشم از خستگی یه قرص آهن خارجی مصرف کردم آهن داره فولیک اسید و ویتامینهای ب واقعا خوب شدم سرحال سرحال
آهان ماری جون هم راست میگن من یه مدت اینجوری بودم دکترم5تا نروبیان داد هفته ای یکی میزدم انگار جون میومد توبدنم خوب شدم
2738
من کپسول خارجی ففول هم که همون خارجی اسیدفولیک هست مصرف کردم.دکترم گفت خانوما هرسه ماه یه ماهشوباید مصرف کنن یعنی هرفصل یه ماه سالی چهارماه چون پریود میشن بدنشون نیازداره البته من مصرف نکردم
اگه به تشخیصپزشکت احتیاج به دارو داشتی باید میخوردی. دوره اش که تمام شه خود دکتر بهت میگه قطع کنی این حرف شوهرت اصلا درست نیست مریضی روحی هم مثل جسم باید درمان شه. من خودم تجربه کردم که میگم. هیچ اعتیادی در کار نیست فقط پیش دکتر خوب برو.
آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...