2726
عنوان

انتخاب دکتر در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 35989 بازدید | 45 پست

من سه هفته هست که از اصفهان برگشتم ،  در امزیکا زندگی میکنم، در این وقت به شهرم امده بودم تصمیمهای زیادی برای جوان سازی صورتم داشتم ، اول به دیدن دکتر جراح صورت دکتر طباطبای رفتم و بعد تصمیم و توافق سر قیمت، در روزی که باید پول رو به حسابشون میریختم ایشون قیمت رو بالا بردند و در ضمن گفتن قیمت نامشخص هست؟؟؟

بعد با نظرات بعضی از دوستان رفتم سراغ دکتر مجلسی دکتر پوست یادتون باشه دوتا برادر هستن ودر یک مطب کار میکنن،  من هنوز فکر میکنم سراغ  بردار اشتباه رفتم،  ایشون گفتن چون من فرصتی زیاد ندارم و نداشتم این درست بود  ،،،، نخ بذارم و بوتاکس من هم این راه را بد ندیدم و این کار رو انجام دادم

الان حدود ۱ ماه گذشته و من اول صورتم چرک کرد برای اینکه دکتر مجلسی با اینکه من زنگ زدم و به منشی این دکتر گفتم انتیبیوتیک احتیاح هست برای این نخهای که در صورت من گذاشین و ایشون گفتن خیر، من هنوز دارم انیبیوتیک میخورم 

بوتاکسی که زدن باعث شده پلک من بیفته و هر روز باید قطره بزنم 

خلاصه اگر سراغ این دکتر رفتین مواظب باشین و سوال بیشتر بپرسین. 

البته من فکر میکنم چون من در اصفهان زندگی نمیکنم این دکتر احساس نکرد که من اهمیت دارم. 

امیدوارم که این مسیج به گوش دکتر مجلسی دکتر پوست در اصفهان در مجتمع کوثر برسد. 

سلام دوستان خوشحالم كه عضو اين سايت شدم...من ٦ ماهه عروسي كردم و اول راهم ميخام يه دكتر زنان خوب انتخاب كنم كه تحت نظرش باشم برأي بارداري و اول پريوديم منظم شه چون از مجردي نا منظم بودم و خلاصه آزمايشات و اينا تا اول درمان شم و بعدش اگه آمادگيشا داشتم  باردار شم بهم دكتر علامه را معرفي كردن و بهار شاكريان اينا چه طورن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما من حدود یک سال قبل پیش خانوم دکتر اعتمادی فر زایمان کردم ایشون هم کارشون خیلی عالیه هم اگه زایمانتون سزارین شد خیلی خیلی خوب و تمیز زایمان میکنن من خیلی راضیم درمقابل کسایی که میدیدم زایمان کردن من دوران نقاهت خیلی کمی داشتم به سرعت خوب شدم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد بعدش خیلی هم مهربون و باحوصله هستن

2728

سلام 

دوستان 

من مریض فرشته حقیقت بودم 

من 8 ماه با امید میرفتم پیشش یک روز جفتم کنده شد ساعت 8 شب بود شوهرم زنگ زد بهش فقط یک کلام گفت من نمی رسم بیام

خدا ازش نگذره

من با کلی خونریزی سرگردان این طرف و اون طرف بودیم

بیمارستان میلاد هم دکتر درستی نداشت

رفتیم الزهرا اونجا متخصص داشت

اگر اومده بود بچه من زنده مونده بود 

حقیقت فقط اسم در کرده برای بیمارهاش اصلا ارزش قائل نیست 

لطفا مامان هایی که میرند پیشش امشب زنگ بزنند بگند دردشون گرفته یا کیسه آبشون پکیده امکان نداره به داد مریض هاش برسه

سلام من پیش فرشته حقیقت می رفتم بچه من را تو 8 ماه از بین برد شب بهش زنگ زدم گفتم خونریزی دارم بیا بیمارستان فقط یک کلام گفت عزیزم من که این موقع نمی تونم بیام

یعنی بدتر از این دکتر تو دنیا وجود ندارد

عزیزم بیمارستان حضرت زهرای مرضیه هم برای زایمان خیلی عالی هست(بین میدان قدس و چهاراه ابن سینا)هم خیلی تمیز هست هم کادر خیلی خوبی داره 

دکتر یگانه هم اونجا هست کارش هم عالیه

031-34456066

031-34456061

شماره بیمارستان

تا رضا(ع)هشت و جواد(ع)نه باشد * بگزارید که هشتم گرو نه باشد

سلام دوستان من متاهل هستم ولی پریودیم نامنظم بود رفتم پیش دکتر زهرا علامه برام متفورمین تجویز کرده ولی تا میخورم سرم گیج میره و عذر میخوام اسهال گرفتم کسی بوده که مثه من باشه؟ میخام بدونم اگه متفورمین بهم نساخت قرص دیگه ای هس بخورم که منظم شم؟ البته دکتر زهرا علامه را خیلی دوس داشتم و از برخورد و رسیدگیشون خوشم اومد

دوستان کسی پیش دکتر ژیلا بهرامی رفته تاحالا؟شنیدم خیلی وقت میذاره برا مریضاش، ولی میخوام از کسای دیگه هم شنیده باشم...

ممنون
خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...

لیست آدرس و تلفن مطب پزشکان متخصص زنان و زایمان در اصفهان

مطب دکتر آتوسا اعتمادی فر

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2706