2737
2739
عنوان

بلاخره جنسیت نی نی هام مشخص شد😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 134 پست
زری جونوفولی ها یکی 18 و یکی 20 و دو تا 22 بودن. نزدیکی هم کلا یبار دو روز قبل سونو یبارم روز سونو. دیگه امکان نزدیکی بیشتر نداشتم اون ماه
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
بچه ها بعد سرکلاژ چند وقت باید استراحت باشی. در چه حدی؟ شب تو بیمارستان بستری داره حتما؟
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دو رو از هفته 13 شروع کردم
2728
آلوچه جونم دکترت کیه؟ من بیمارستان معتضدی سرکلاژ شدم یه شب واسه اطمینان نگه می دارن روز بعد سونوگرافی می گیرن و مرخصت میکنن حدود دو هفته استراحت مطلق هستی بعدشم باید استراحت معمول داشته باشی کارای سنگین انحام نده حدود نیم ساعت هست عملش درد و خونریزی نداره فقط من به خاطر بیهوشی یه خورده سردرد گرفتم کلا عمل راحتیه اصلا نگران نباش
من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
من دکارم دکتر طراوت فاخری بود ولی چون یه مدت رفت کانادا دکتر جایگزینش دکتر تانیا امینی منو عمل کرد دکتر خوب و فوق العاده مهربونیه
2740
ژوانا جون من بیمارستان سجاد با دکتر نگین رضاوند عمل میکنم. میدونم عمل راحتیه. فقط از استراحت بعدش بدن میاد
آلوچهآنلاین پست ها : 3937 عضویت:1394/4/20 1395/11/25 - 11:45 صبحگزارش پست نامناسب لینک مستقیم از 6 هفته و 1 روز که سونو دادم و دوتا قلب تشکیل شده بود فهمیدم دوقلو هستن. الهییییی چقدر قشنگ ، خدا برات نگهشون داره ، منم منتظر نی نی هستم .
آلوچه جون مبارکه تحت نظر کی باردار شدی؟؟ آنومالی پیش کی رفتی؟ هزینه ش چقدر شد؟
پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدرم دلم برات تنگ شده😢 میشه برای شادی روحش یه صلوات بفرستین 🙏🙏🙏
آلوچه جونم استراحت مطلقش فقط دو هفته بعد عمل، بعد از اون مثل یه خانوم بارداری که دوقلو داره باید رعایت بکنی نگران نباش اصلا انشالله این روزا می گذره و نی نی های خوشگلتو زودی بغل می کنی
2706