2733
2734
عنوان

خانمها کمک با مامانم مشکل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 61 بازدید | 49 پست
به نظر من مقصر مامانتون هستن.فقط قبل رفتن مطمئن شو که مامانت دوباره برخورد بدی نمیکنه.اونوقت شوهرت دیگه کوتاه نمیاد
خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میگم مقصر اونه خواهرم.میگه اونم مقصر باشه شوهرت نباید اون کلمه اخرین بارت باشه رو میگفت منم قبول دارم شوهرم بد حرف زد با این کلمه اما چی کار کنم مامانم میدونه جوش میاره امروز به من میگه شوهرت از چشمم افتاده
2731
عزیزم شوهرت حق داره ،چون مادرت نباید تو مسائل خصوصی زندگی شما دو تا دخالت کنه تو و شوهرت زن و شوهرین از هم ناراحت نمیشین اما اون دو تا مادرزن و دامادن یه خاطره بد تو ذهنشون میمونه ،الانم مامانت عصبی یه بذار یکی دو روز بگذره بعد باهاش صحبت کن بگو شما اون شب بد متوجه شدین اصلا قضیه چیز دیگه ای بوده نباید زود قضاوت میکردی
خدایا میشه بهم تا وقتی نی نی به دنیا میاد فرصت بدی