2733
2734
عنوان

دخترم همش ذره ذره ادرار میکنه، کسی میدونه چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم درد پهلو یا درد مثانه هم نداشتید؟

تقریبا ده روز این حالتارو داشتم، روز آخر که که دیگه درد داشتم رفتم دکتر،،، زیر شکم و پهلوم درد داشت 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

فقط به عفونت ادراری شک نکن، امکان داره چیز دیگه باشه فعلا یه متخصص داخلی ببرش، براش آزمایش و سونو بده، لازم باشه به متخصص دیگه ارجاع میده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
تقریبا ده روز این حالتارو داشتم، روز آخر که که دیگه درد داشتم رفتم دکتر،،، زیر شکم و پهلوم درد داشت& ...

ببخشید میپرسم پهلوتون از جلو درد داشت یا پشت پهلوتون؟

عزیزم مشکل شما چی بود؟

من عفونت اداری سوزش خیلی اذیتت شدم  بعد از ، ازدواجم حدود یک سال همش دکتر میرفتم  تا خوب شدم دلم میسوزد یعنی بچه ها هم اندازه آدم بزرگه اذیتت میشند   

ببخشید میپرسم پهلوتون از جلو درد داشت یا پشت پهلوتون؟

دقیقا از جلو 

نه دیگه بچه می‌ره دکتر اطفال. دکتر کودکان و نوجوانان هم هست ولی کمه تعدادش

ویرایش نشد بله دکتر اطفال ؛ بعد یعنی بچه ها مثل بزرگسالانه دردشونه   تازگیا برام سوال شده مثلا یه بچه کوچیک دقیقا همان مریضی یه بزرگسال را بگیرد یعنی همان قدر سختش میشد    

ویرایش نشد بله دکتر اطفال ؛ بعد یعنی بچه ها مثل بزرگسالانه دردشونه   تازگیا برام سوال شده مثل ...

عیب نداره  فکر میکنم متفاوتن. چون مثلا آبله مرغون بچه ها بهتر از بزرگترین و بزرگی میگن دردش زیاده. ولی خوب حتما  بدنشون و فاکتوراشون فرق داره که انقد جداشون میکنن