2752
2734
عنوان

اینو بخونید :-((((

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 44 پست
خاله ریزه خدا کنه واقعی نباشه ولی من توی یه سایت معتبر دیدمش
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سورلان یه سرچ بکن همه سایتا نوشتن
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
2731
آخه اصلا هیچیش به هیچش نمیخوره پدری با این تعصب اصلا نمیذاره دخترش پاشو کنار ساحل بذاره یا شنا کنه در ثانی اون موقع مگه اجازه پدر لازمه که آدمای اونجا بدون اجازه نتونن دخترو نجات بدن
منم گدای فاطمه
سورلان اینکه هیچیش به هیچیش نمیخوره دلیل نمیشه که اتفاق نیفتاده باشه
سیما چرا اینو در ادامه خبر نوشته : پلیس دبی این مرد را بازداشت کرده است و انتظار می رود به زودی علیه وی اقامه دعوی کند.
2706