2752
2734
چرا بهتون قرص دادن عزیزم؟
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این ماه خوردم و فردا روز 13پری هستم قرار برم سنو
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
گیتار جون شما قرص رو مصرف کن نگفتی چه امپولی بهت داده اخه یه امپول هست به اسم hcg برای ازاد شدن فولیکول هست و بعد از سونوی روز 13 اگه سایز فولیکول از 17 تا 24 داشتی امپول رو تزریق میکنیو یک روز در میان اقدام داشته باش البته اقدام رو از روز 10 دوره شروع کن یه امپول هست به اسم hmg که برای رشد فولیکول هست و باید روز 8-9 دوره تزریق کنی
2731
مهتا جون جون خوشبحالت من آرزو دارم دوقلو باردارش لترزول میخورم ولی سری اول نتیجه نداد این سری کاش نتیجه بده دوقلوهات چی هستن بسلامتی
خدایا شکرت که حاجتمو دادی ولی من یه حاجت دیگه هم دارم یعنی میشه لطف کنی اونم برآورده کنی خدا جونم
ستاره جون سلام رازیانه واقعا تاثیر داره آخه میگن طبعش سرده اره شما بچه اتون پسره یا دختر
خدایا شکرت که حاجتمو دادی ولی من یه حاجت دیگه هم دارم یعنی میشه لطف کنی اونم برآورده کنی خدا جونم