2733
2734
عنوان

عدد بتا بعد از انتقال

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 23 پست
علتش رو‌متوجه نشدن، عکس رنگی گرفتن فهمیدن بسته اس ای وی اف پیش دکتر مریم خسرو مهر، تو بیمارستان پیا ...

چندتا جنین شد برات؟

شانس چیه عزیزم، همش خواست خداست.

منم اون هفته انتقالم منفی شد.

۴بار تاحالا انتقال دادم، یکیش مثبت شده و دخترم شده.

من که هربار بی بی چک زدم منفی بود. یبار روز ۱۱ زدم مثبت شد، روز ۱۲ آزمایش دادم ۱۵۰ بود. ۳،۴ روز بعدش ...

میشه توضیح بدی.چند روز بعد موعد بی بی چک زدی منفی بود

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال شما که بهتر بوده من یبار دوتا و یبار پنج تا داشتم

من ۱۱تا تخمک داشتم، از ۱۱تا ۶تا جنین شد. با اینکه اسپرم شوهرمم خوب و سالمه. نمیدونم این مرکز ناباروری اصفهان چه غلطی می کنن انقد کم میشه جنینا. دفعه قبل هم ۹تا تخمک داشتم، ۴تا جنین شد.

برا همین میخام بیام تهران انجام بدم. هنوز جنین دارم ولی میخام تهران باز انجام بدم و بعدش لاپارا کنم

اخه همه ی جنینا کیفیتشون خوب نمیشع

مال من یبار از پنج تا فولیکول چهارتا تخمک شد، از چهارتا تخمک دوتا جنین شد؛ گفتم چرا؟ گفتن اسپرم هم موثره

در صورتیکه اسپرم همسرم کیفیتش گفتن خوبه

ولی دفعه دوم از پنج تا پنج تاشم گفتن خوب بوده

من لوله هام بسته ان، امکان طبیعی صفره متاسفانه

اونم لوله هاش بسته بودن  پیش یک ماما خانگی رفت برایش با بادکش کردن باز کرد اول پریودیش مرتب شد بعد یکسال طبیعی باردار شد

به وقت تولد دوقلوها