2733
2734
فقط باید باهاش کنار بیای اونا ناراحتی اعصاب دارن اگه قبول میکنه ببرش روانشناس اگه هم مسل شوهرمن نمیره خودتو خسته نکن درست نمشن سعی کن طور یرفتار کنی که اون دوست داره حداقل خودت حرص نمخوری مگه چقدر عمر داریم که همش باید حرص جوش این مردا رو بخوریم
وقتی در زندگی به در بسته ای رسیدی نگران نباشید؛ چون اگر قرار بود آن در باز نشود به جایش دیوار می ساختند.....
مامی نازنین دلم میخواد یه روز حداقل خوش باشیم.بالاخره یه بهونه واسه ناراحتی داره.بهش محبت کنم یه جوره محبت نکنم یه جوره.موندم چه رفتاری باهاش داشته باشم.بچه هام گناه دارن
برای شادی روح مادرم صلوات...مرسی دوستای خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل مالی نداره گاهی وقتا مردا مشکل که دارن نمتونن حل کنن خیلی عصبی میشن چون غرورشون نمزاره بروز بدن سر زنای بیچاره خالی میکنن درکت میکنم عزیزم من باید برای
وقتی در زندگی به در بسته ای رسیدی نگران نباشید؛ چون اگر قرار بود آن در باز نشود به جایش دیوار می ساختند.....
2731
امیدوارم راهی که گل گفت رو انجام بدی مشکلت زوذ حل شه منم مخواهمهمین کارو کنم بیا برای هم دعا کنیم خدا فرجی بده
سلام دوستان منم شوهرم عصببی و پرخاشگر بود خیلی زود از کوره در میرفت با سوره مزمل حاجت گرفتم به یه خوراکی شیرین بخون وهر آیه که میخونی فوت کن به اون خوراکی بعد خودتو شوهرت از اون بخورید من اصولا به نبات فوت میکنم بعد میریزم تو چای
مادر عاشق
مامان معین به شعورم توهین شد نظرتو خوندم
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر