2752
2734
عنوان

دوستان اگر مایه کیک و یک و نیم برابر کنیم ممکنه مثل همیشه درنیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 26 پست
۴ تا تخم مرغ ......۶ تا دوپیمانه آرد....۳ تا یک پیمانه ماست ......  ۱ و نیم  نصف روغن . ...

معمولا دستور کیکی که ماست داره نمایش سفت در میاد بهتره میکاییل که ماست داره کره داشته باشه تو دستور و با تخم مرغ زده بشه این دستور امتحان کن هر چند برابرم کنی مانعی ندارد 

آرد   ۲پ 

شکر   ۱پ سرخالی

روغن   نصف پیمانه 

شیر ۲/۳ پیمانه 

تخم مرغ  ۳تا 

بیکینگ پودر  یک ق غ سرخالی 

وانیل نوک قاشق چای خوری

میدونید چطور شد یکم لاستیکی و سنگین و بوی زخم میداد حیف اینهمه مواددددد

خودش اینقدر پف میکنه عالی میشه دیگه توبه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا دستور کیکی که ماست داره نمایش سفت در میاد بهتره میکاییل که ماست داره کره داشته باشه تو دستور ...

وای مرسی

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
معمولا دستور کیکی که ماست داره نمایش سفت در میاد بهتره میکاییل که ماست داره کره داشته باشه تو دستور ...

جالبه تخم جدعش یکی کمتره و بجای یدونه ماست دوسوم شیر 

حالا تخم جرع و شکر و وانیل و بزنم بعد شیر و روعن مابه

اخر ارد و پگین پودر؟

۴ تا تخم مرغ ......۶ تا دوپیمانه آرد....۳ تا یک پیمانه ماست ......  ۱ و نیم  نصف روغن . ...

اردت زیاده عزیزم دوتا کافیه ماشت هم یک پیمانه کافیه

زیاد کردن تخم مرع به منزله دوبرابر کردن مواد نیست که عزیزم میتونی پیمانه یا با لیوان بزرگتر  اندازه گیری کنی و قالب بزرگتر انتخاب کنی اما نه اینکه ارد و روعن و ماستو تغییر بدی

ببین مثلا کیک یک تخم مرغی با لیوان کوچیک پیمانه میگیرم لیوان تقریبا اندازه استکانا هست البته به اندازه قالب هم مربوطه 

یا 6 تخم مرغی با لیوان دسته دار بزرگ میگیرم ولی موادو چند برابر نمیکنم

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
منم این مشکل رو دارم حتی با ترازو قشنگ اندازه گیری میکنم ولی خراب میشه نمیدونم چرا

عزیزم میگم که وقتی تخم مرغ زاید بشه نهایت پیمانت بزرگ میشه چند برابر نکن موادتو خب

میزان جذب اردت چطوره گاهی اوقات جذب ارد بالاست من دولیوان سرخالی ارد میزنم

مشکلتو بگو چجوری میشه بهت بگم

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
جالبه تخم جدعش یکی کمتره و بجای یدونه ماست دوسوم شیر  حالا تخم جرع و شکر و وانیل و بزنم بعد ...

این دفعه این کارو کن

باید تایم هم زدن تخم مرغ رو بیشتر کنی تا کاملا حجیم بشه

آرد رو هم که اضافه کردی کم کم اضافه کن پف مواد کیک نخوابه سنگین بشه

مثلا اگه تو۳ مرحله آرد اضافه کردی حالا تو ۵ الی۶مرتبه فولد کن

آرد هم ۴  ۵ بار الک کن

نتیجه اشو بهم بگو

این دفعه این کارو کن  باید تایم هم زدن تخم مرغ رو بیشتر کنی تا کاملا حجیم بشه آرد رو هم که اض ...

مرسی امتحان میکنم