2737
2734
عنوان

***کیا زیاد فیلم و سریال میبینن؟***

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 19 پست
نه من کلا ترکی اینا نمی‌بینم چرت محضه بب آدم متنفره از بس این مادرشوهره حسوده اون پسره داره خیانت می ...

عزیزم منم خیلی مینی سریال دوست دارم ، تو مایه‌های normal people مینی سریال یا سریال یا فیلم میشناسی بهم معرفی کنی لطفا؟

عزیزم منم خیلی مینی سریال دوست دارم ، تو مایه‌های normal people مینی سریال یا سریال یا فیلم میشناسی ...

اره بزار کلی بهت بگم 

مینی سریال 

آلیس در سرزمین مرزی خیلی دوسش داشتم 

همه ما مرده ایم 

وزیر گامبیت 

جینی و جورجیا 

لوسیفر 

۱۸۹۹

خانه شیرین 

پیکی بلایندرز

Kaleidoscope که جالبه قسمت هاش پخش و پلاس و رنگ داره و تو میتونی به انتخاب خودت ترتیب نگاه کردن رو انتخاب کنی و هر کسی با ترتیب دیدن خاص خودش دیدگاه متفاوتی نسبت به سریال داره 

دارک 

Black mirror

Money Heist

Kingdom

The crown

ی سریال ترکی که خیلی دوستش داشتم لروکس بود 

Big lier 

فیلم 

چه اتفاقی برای دوشنبه افتاد 

Ready  or not 

قطار بوسان 

نت بوک 

تایتانیک 

جزیره شاتر که جزو بهترین فیلم های زندگیم بود 

Inception

اتاق فرار 

جان ویک 

و کلی دیگ هم هست راستش حال ندارم دیگ بنویسم 🤣🚶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بزار کلی بهت بگم  مینی سریال  آلیس در سرزمین مرزی خیلی دوسش داشتم  همه ما مرده ...

مرسی عزیزم حتما می‌بینم.

بعضیاشونم قبلا دیدم

ولی ژانرشون با این مینی سریال ک گفتم خیلی متفاوته

شبیه اون چیزی سراغ نداری؟

مرسی عزیزم حتما می‌بینم. بعضیاشونم قبلا دیدم ولی ژانرشون با این مینی سریال ک گفتم خیلی متفاوته شب ...

اون سریال که درام بود تو سبک درام های خوب 

من بهت you  که ۴ فصلش اومده فک کنم و ۱۸۹۹ رو معرفی میکنم من خودم به شخصه درام و عاشقانه ساده زیاد نمی‌بینم ولی این دو تا خوبن you رو کتابش رو خوندم و ۱۸۹۹ رو شنیدم 

2731