2410
2553
سلام میشه بگید هزینه اش چقدر شد

من سال ۹۳ انجام دادم با بیمه یک خورده ای بدون بیمه ۵ تومن تو بیمارستان محب یاس انجام دادم اولین عمل خیلی درد داشته سه هفته بیمارستان بودم هر هفته یه عمل اخرین عمل راحت بود یکسالم که یکسری مراقبت ها داره بعدشم مثل یک ادم عادی رابطه داری 

هر وقت این پیام رو دیدی برای دل منم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه سال پیش عمل واژینولاستی انجام دادم پیش دکتر آذین آذریان، هزینه هاشون به نسبت بقیه جاها معقول بود، ولی اگه خواستین زنگ بزنین خودتون ببینین که الان هزینه هاشون به چه صورتی هست.خیلی دکتر مهربان و با تجربه ای هستن.

2720

سلام عزیزم اره بنظرم که شما فعلا نیاز نداری واقعا برات زوده منم بعد از زایمان طبیعیم واقعا مشکل پیدا کرده بودم.با تحقیق زیاد برای  عمل واژینولاستی دکتر شیرین شمس رو انتخاب کردم، هیچ عارضه ایی نداشتم و کیفیت رابطم خیلی عالی شده.

من تعریف دکتر بهاره اربابی خیلی شنیدم و گفتن خیلی دکتر خوبیه و مطبش توی اصفهانه و  اینستا هم داره درباره مراقبت های بعد از جراحی اون جا می خونم و سوالام اون جا از دکتر می پرسم