2733
2739
عنوان

پاکیزگی منزل چقدر براتون اهمیت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موسسه نظافتی و خدماتی خانه تکانی انجام کلیه خدمات نظافتی و ساختمانی،شستشوی فرش و مبلمان با دستگاه اتوماتیک در منزل،رویه کوبی و تعمیرات تخصصی مبلمان،لوله کشی،سیم کشی،کاشی و سرامیک و سنگ،ایزوگام،گچکاری،کناف،سقف کاذب،دکوراسیون داخلی،نقاشی ساختمان،کاغذ دیواری،پارکت،لمینیت، نصب درب برقی و دوربین،کابینت،انجام کلیه جشن ها و مراسم همراه با ظروف کرایه و صندلی.تمام خدمات خود را به ما بسپارید.شماره تماس: 02177352379 ، 09126226125 ، 09333276138 ، 09128487102 ، آدرس : شرق: تهرانپارس خیابان جشنواره خیابان محمدی پلاک 147 واحد 3. شعبه غرب: آیت الله کاشانی بهنام سازمان آب پلاک 40 واحد 3، شعبه غرب 2: شهرزیبا خیابان مرادی پلاک 105 واحد 5. @khanetekani www.khanetekani.com با ضمانت نامه تمام کاران تحویل شما داده میشود به همراه رسید با نیرویی مجرب و زبده . نیروهای ما تمام تحصیلکرده و با پوششی مناسب در حال خدمتگزاری هستند. www.khanetekani.com کانال خانه تکانی: @khanetekanii موسسه خدماتی و نظافتی خانه تکانی:کار حرفه ایی،شیک و دقیق میخواهید با ما تماس بگیرید. ساخت کابینت با بهترین قیمت و سفارشی با جدید ترین متدهای روز و بهترین کیفیت 02177352379 09333276138 @khanetekanii پارکتها جنسشون ازچوب طبیعی درختان است.پارکت را به کف اتاق چسبانده پس از خشک شدن چسب،سطح روی آن را ساب و سپس لاک می زنند تا صاف و صیقلی شود.نسبت به آب فوق العاده حساس میباشد. 02177352379 @khanetekanii
2728
چه کاری تو خونه داری !؟☺️ به ما بسپارید نظافت منزل و محل کار در کمترین زمان با بهترین قیمت برای عضویت روی لینک زیر کلیک کنید (موسسه خانه تکانی) خدمات نظافتی دیگر: • شستشوی انواع مبلمان،فرش ماشینی و دستباف(ابریشم)، موکت و صندلی و سقف اتومبیل در محل شما با دستگاه اتوماتیک خدمات ساختمان: • بازسازی ساختمان طبق قرارداد. • رویه کوبی و تعمیرات تخصصی مبلمان • تعمیر و نصب درب های برقی،نصب دوربین،سیم کشی، لوله کشی • کابینت،کاشی و سرامیک و سنگ،ایزوگام،گچکاری،کناف و دکوراسیون داخلی،کاغذ دیواری،نقاشی ساختمان، سقف کاذب •• برگزاری جشن ها، میهمانی ها و مراسم همراه با ظروف و صندلی_ و... با یک تماس به تمامی نقاط تهران خدمات رسانی خواهد شد.02177352379 دارای 7 خط. 09333276138 ، 09126226125 ، 09128487102 @khanetekanii
عذر میخوام رنگ بطری های دامستوس و تبلیغات تلویزیونی بنظر من مشتری رو از خرید این محصول پشیمان میکنه. مثلا یک دسشویی بسیار کثیفو نشون میده با میکروبا اصلا اثر روانشناسی خوبی نداره. رنگ های سفید و صورتی بسیار بهتره برای بطری
فروش لباس و کفش دخترانه قیمت پایین کیفیت بسیار خوبwww.mamankoochak.blogfa.com
2740
منم چند روز پیش واسه اولین بار خریدم اصلا ازش راضی نبودم سینک ظرفشوییمو پر از لک کرد به جای اینکه برق بندازه دستشویی رو هم اونجور که میخواستم تمیز نکرد خدایی هیچی مثل جرمگیر من نمیشه