2733
2734
عنوان

باز هم حرف های خاله زنکی تکراری

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 22 پست
خوب کردی جواب ندادی... وگرنه یک گله مادرشوهرت تبدیل به یک ماجرایی میشد که معلوم نبود چطوری تموم بشه. حالا مثلا اگر جواب میدادی بهت مدال میدادن یا چی؟
عمر دو بایست در این روزگار
لیلا جون اگه جواب میدادم شاید الان اونم اعصابش مثل من خورد بود .
البته الان همین دو کلمه که صحبت کردم آروم شدم.میگم اون الان تو خونه اش راحت خوابیده من دارم حرص میخورم.
بی خیال هر چی مادرشوهره............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی به نظر من آدم نباید همیشه سکوت کنه چون اینجوری طرف مقابل فکر میکنه همیشه هرطوری دلش بخواد میتونه رفتارکنه البته من هنوز خودم نمیدونم چه جوری میشه چواب داد که بی ادبی هم نباشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
2731
البته از موضوعات اینجوری میشه گذشت ولی بعضی وقتا که طرف شورشو درمیاره حداقلش اینه که روی خوش نشون ندیم خوب اونم بفهمه که آدم ناراحت شده
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
آره حورا جون.من یه مدت خیلی محترمانه جواب میدادم .منظورم رو میرسوندم به کسی هم مستقیم اشاره نمیکردم. خیلی خوب بود،همون موقع راحت میشدم.
ولی در کل به قول ته تقاری ارزش نداره.
خودمم همیشه شعارم اینه که هیچ کس ارزش این رو نداره که من اعصابم رو خورد کنم و زودتر خودم رو پیر کنم.
به نظر من وقتی آدم شرایطو می دونه باید عاقلانه رفتار کنه. شاید شما با برادر شوهرت خیلی صمیمی باشی ولی وقتی ظرفیت پایین مادرشوهرت رو می دونی نباید جوری بچگانه رفتار کنی که اجازه این طور حرف زدنو به خودش بده. شما به اصطلاح با این شیطونی روی اونو باز کردید و با جواب دادن بدتر هم میشه. به نظر من خوب کردی جواب ندادی و از الان به بعد هم سنگین تر و خانوم تر باهاشون رفتار کن. خود به خود رفع میشه