2737
2739
اره راضی ام فعلا تازه ٤ ماهه اومدم هنوز کار نداریم منم دارم درس میخونم سرمایه به خیلی چیزا بستگی داره برنامه هاتون هزینه هاتون سبک زندگیتون
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم یادمه شما رو اتفاقا دو روز پیش فکرتون بودم یادم بود اسم دخترتونو ولی هرچی فک کردم یادم نیمد اسم خودتونو فقط میگفتم فلانی مامی عسل خلاصه خوشحال شدم دیدمتون
امسال سال خوش اقبالی حیرت انگیز من است....
2740
سلام عزیزم مگه میشه شما و دختر خوشگلت را یادم بره البته من خیلی کمتر میام سایت
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اتفاقا من امروز داستان زندگیتو خوندم.خوش اومدی
تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
من ادت کردم تو اینستا
تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy