2733
2734
عنوان

نی نی فرشته این ماهم مامان نشد....ازمایشم منفی شد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 47 پست
نی نی فرشته جون صبور باش به خودت اصلا استرس وارد نکن و سعی کن بهش فکر نکنی از شوهرتم بخواه بهت یادآوری نکنه مرتب!من تو هفتمین ماه اقدام مامان شدم اوایل منم مثل تو بودم اما کم کم یاد گرفتم صبور باشم جوری که دیگه ماه آخری صبر کردم دو روز از موعد پریم گذشت تازه بی بی چک استفاده کردم و دو روز بع؛ش رفتم آزمایش تازه!بهترین کار بی خیالیه عزیزم انشالله خیلی زود مامان میشی
مامان نورا جون،نگران نباش انشالله به دنیا که بیاد مهرش به دل همه به خصوص باباش میفته،به اونایی که از مشکلات مالی میترسوننتون بگین مگه به روزی دهی خدا شک دارین؟ما هم مشکلات مالی داریم خودم خونه دارم از اول سال به شوهرم حقوق ندادن!با پس اندازای خرد خردی که داریم الحمدلله روزگارمون رو جوری میگذرونیم که تا به حال هرگز لنگ نموندیم و به هیچ کسی احتیاج پیدا نکردیم خدا رو شکر،یه وقتایی که شوهرم نگران میشه یه بیت شعر از مامان مرحومم یادگاری دارم براش میخونم خیلی دوستش داره و باهاش آروم میشه برای شما هم میگم:غم روزی مخور،برهم مزن اوراق دفتر را/که پیش از طفل ایزد پر کند پستان مادر را!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.