2733
2739
وااای خدا منم هفته هشتم و روزبه روز دارم بدتر میشم صبح ناشتا باید قرص تیروئید بخورم واسه همین نمیتونم تو رختخواب چیزی بخورم
لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صبحها اگه حتی نون خشک بخورم بعد که از جام بلند بشم خیلی ببخشید همون نون خشک یا بیسکوییت و با زرداب بر میگردونم وقتی از خواب بیدار میشم از جام تا یه ساعت بلند نمیشم اما بعد از اون در هر صورت زرداب میاد
اللهّمَ عجل لویلک الفرج
منم خیلی وقتاجلو خودمو میگیرم ازبالااوردن متنفرم
لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2740
خوشبحالتون الان سال 99هستیم نی نی هاتون دنیااومدن راحت شدیم من تازه رفتم تو هفته هفتم تهوع تازه شروع ...

خوشا به حالت شما هم حتما الان به سلامتی زایمان کردی . من هفته سیزدهمم. و این حالت تهوع ها سرجاشه

خدایا ممنونم که امید توی دلم گذاشتی. پسرم امید فروردین 1401 میاد تو بغلم  

سلام خانمهای باردار برای از بین رفتن حالت تهوع میتونید یک کش پول را به مچ دستتان بندازید من امتحان کردم جواب داد

کش رو جوری بندازید که دستتون اذیت نشه یعنی سفت نباشه که جا بندازه خیلی شل و راحت

سلام ، برای کسایی که این مطلب رو میخونن بگم که چون معده داغ می‌کنه این حالت ها به وجود میاد . پیشنهاد میکنم صبح که با حالت تهوع بیدار شدید سریع یه دستمال خیس خنک رو روی معدتون بزارید روی شکم نه . و همچنین سینه هاتون رو خنک کنید . متوجه میشید که قل قل زدن معده از بین می‌ره بعد هم یه چیزی دهنتون بزارید تا گرسنگیتون رفع بشه .... اگر بدردتون خورد و بهتر شدید برای سلامتی امام زمانم صلوات بفرستید .   

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد ...‌‌...