2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه میگفت فقط قبل اقدام یه چند دقیقه قبلش فقط باید قبلش دستشویی بری نه بعدش چون خود ادرار اسیدیه.راستی من چند روز قبلو بعد تخمک گذاریم اقدام داشتم ولی فکر کنم همون شب گرفته
به محض اینکه از مسیر اخلاق منحرف شویم دیگر شخصیت دینی نخواهیم داشت. در دین چیزی وجود ندارد که از چارچوب اخلاق خارج باشد. مثلاً انسان نمی‌تواند دروغگو و بیرحم باشد ودرعین حال مدعی شود خدا را دردرون خویش احساس می‌کند. مهاتما گاندی
خانوما تورخدا راهنماییم کنید دیروز کیتم دو خط پررنگ بود امروز کمرنگ شده جوری که بزور معلومه این یعنی وقتی میگن ۲۴تل۳۶ساعت بعد نزدیکی داشته باشین یعنی چی؟الان خط دوم بزور معلومه یعنی تخمک چه بلایی سرش اومده؟؟؟
خواهشا برا سلامتی بچم یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
میگن 24 ساعت تا 36 ساعت بعد باید اقدام کنیم.حالا من نمیدونم این 24 ساعت رو از چه ساعتی حساب کنم؟ساعت ...

سلام برا من روز ۱۴پریودیم رفتم سنو و فولیکول ۸وو۱۰و بقیش کوچیکتراز ۶بودن اومدم کیت گذاشتم و دوخط قرمز شد نزدیکی کردم ۲۴م پریودیم همینجوری گفتم ی کیت بزنم دیدم دو حطش کاملا قرمز شد 😑مگه اینجوری هم میشهههه

یکی از اقوام ما هم ماماست میگفت جوش شیرین خوبه ولی تو سعی کن زیاد استفاده نکنی .دفعات کم هیچ ضرری ند ...

منم شنیدم جوش شیرین رب ساعت قبل نزدیکی باشه شوشو هم خودشو شستشو بده با جوش شیرین بعدش در حال لبخند باشن تا بچه خوش خنده بشه همیشه

خاص فقط خداست