2737
2739
نه عزیزم من یادمه خیلی دخترم رو پوشک نمیکردم ...دخترم الان 1 سالش تموم شده دیگه پوشک نیست
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارلی بهتر از مولفیکسه توی ایرانی ها فقط بیرونش جنسش خشکه اما وقتی کنار پریما پمپرز می گیری می بینی پریما چقدر لطیف و خوبه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2731
با اجازه صاحب تاپیک اگه دوست داشتید توی تاپیک منم نظر بدید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1182361
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2740
نوشین جان یعنی دخترت جیششو میگه تو یه سالگی ؟؟؟؟
آزارم میدهد دیدن ان منظره ی که مادری کودکش را سیلی میزند ولی کودک باز دامن مادرش را رها نمیکند .کجاست قاضی تا حکم کند سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک ؟؟!!!!
جان ب ب بخر خیلی نرم نازک لطیف و کوچولوئه نم هم پس نمیده فرقی هم نمیکنه سایز ۱ حاوی۸۲ پوشک هست قیمتش ۴۰ تومان. خیلی هم به صرفه اس.
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌