2737
2734
عنوان

فردا اگه خدا بخواد سزارین میشم.اضطراب دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 50 بازدید | 41 پست
شکم من که تا دلت بخواد گنده میشه از ماه یک همه میفهمن باردارم سر دومی آزمایش که رفتم خودم نتیجه رو میدونستم اصلا هیجان نداشتم برای دونستن دکتر رفتم کارمند بانکم بودم همه مشتری ها از ماه 1 از صورتم میفهمیدن! از ماه 5 هم همه میگن به سلامتی این ماه میخوای زایمان کنی!
خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه باحال مامان یگانه من همش دلم میخوادنی نی گیرم بیادشکمم گنده باشه ولی خودم ریزه میزه هستم
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2731
2740
نگران وزن نی نی هم نباشین بچه من 39 هفته کامل تو شکمم بود با وزن 2850 دنیا اومد بعدش تا شیش ماه خیلی خوب وزن گرفت باز چهاردست و پا رفت لاغر شد خودتون رو اذیت نکنین فقط دنیا اومد تند تند بهش شیر بدین بچه خوب وزن میگیره و وزن شما کم میشه به خاطر اینکه موقع شیر دادن کالری مصرف میکنین تازه زردی هم نمیگیرن وقتی خیلی شیر بدین به سلامتی زایمان کنین انشااله