2737
2734
آهای دختر خانومی که دوست داری یکی دو روز قبل پریود ، یکی بهت یادآوری کنه آهای خانومی که میخوای باردار بشی و دوست داری روزهای تخمک گذاریتو بدونی تا تیرت درست به هدف بخوره آهای خانومی که میخوای جلوگیری از بارداری کنی و نمیدونی چه روزهایی نباید رابطه داشته باشی اینم ی سایت خوب برای همه خانومای ایرانی که به خودشون و سلامتشون اهمیت میدن عضو بشید و از امکانات خوبش استفاده کنید http://ladiescalendar.ir/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سلام منم پسرمیخوام ولی میخوام برم ای یو ای کنم البته از قبل هم میخوام گرمیجاتو شروع کنم

سلام واسه پسردار شدن اقدام کردید اگر راه حلی بود که نتیجه داد برام بنویسید ممنون میشم

من قرص لتروزول خوردم آخه تنبلی داشتم بعد رفتم سونو فولیکول خوب بود رفتم پیش دکترم آمپول آزادسازی تخمک زد.توت فرنگی زیاد خوردم قبلش و البته حواسم به تقویم چینی هم بود .بعد اقدام هم تا نیم ساعت بلند نشدم.پسر شد.موفق شدم😂