2733
2734
عنوان

کسی بیداره؟ میاید این عکس ببینید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 43 پست
بیین من بغل هارو نمیگم هااا اون دون دون های ته گلو میگم

همونو من خواهرم هم پزشکه منم اول که اونجوری شدید بود مثل شما ترسیدم گفت چیزی نیست خیالت تخت 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همونو من خواهرم هم پزشکه منم اول که اونجوری شدید بود مثل شما ترسیدم گفت چیزی نیست خیالت تخت 

بس امشب راحت بخابم دیشبم از جواب ازمایش ایدز هپاتیت که امروز کرفتم نخابیدم دوماهه شب روزم یکیه سر اچ پی وی امشب خوشحال بودم یهو دوستم گفت ته گلوت زگیله حالم خراب شد رنگم مث میت شده از ترس 

برای حل مشکلم یه صلوات و آمین مهمونم کن 🍃
2731
بس امشب راحت بخابم دیشبم از جواب ازمایش ایدز هپاتیت که امروز کرفتم نخابیدم دوماهه شب روزم یکیه سر اچ ...

منم خودم هم همینجوری اخلاقم به قول خواهرم میگه تو خودت دنبال مریضی هستی خداروشکر که سلامتی ایشالا که همیشه مریضی ازت دور باشه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خودم هم همینجوری اخلاقم به قول خواهرم میگه تو خودت دنبال مریضی هستی خداروشکر که سلامتی ایشالا که ...

مرسی شمام همینطور من سر این اچ پی وی همش دارم خودم معاینه میکنم دوستم با قاطعیت گفت وایییی گلوت همشش زگیلهههه وای اصلا انقدر گریه کردما امشب باز کمی اروم شدم تا فردا برم دکتر بازم

برای حل مشکلم یه صلوات و آمین مهمونم کن 🍃
مرسی شمام همینطور من سر این اچ پی وی همش دارم خودم معاینه میکنم دوستم با قاطعیت گفت وایییی گلوت همشش ...

من بهت اطمینان صددرصدی میدم خیالت راحت دوستت هم اشتباه کرده وقتی چیزی نمیدونه الکی بهت استرس میده منم چرک خشک دارم میخورم کوچکتر بهتر شده به شما هم چرک خشک میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40