2737
2734
عنوان

آیا کسی هست فرزند عقب مانده داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26592 بازدید | 52 پست
ممنون عزیزم،  بله خیلی سخته خدا هیچ کسو با بچه ش امتحان نکنه هنوز با گذشت سه سال و مصرف قرصای ا ...

اون قطعا تو بهشته و دعات میکنه تو مادری و جایگاهت بالاس....  ایشالله ی.بچه ی سالم بیاری غمات یادت بره

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنون لطف خدا شاملم شد و یه پسر سالم و زیبا بهم داد

شکر . منم منتظرم دعام کن...این ماه نتیجه بگیرم

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)
2728

با سلام و احترام خدمت شما مادران گرامی 

زینلی هستم کارشناس ارشد روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی برای اجرای پژوهشی  به همکاری شما عزیزان نیازمندم. نحوه همکاری به صورت تکمیل پرسشنامه است . به پاس زحمات شما   در پایان هدیه‌ای تقدیم شما عزیزان خواهد شد. 

🌹

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

لینک پرسشنامه

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

https://nargeszeynalitestthesis.digisurvey.net/64k7l?v=1

خواهر شوهره من عقب مونده ی ذهنی هست ، اونم از نوع خیلی حاد و شدیدش

در حدی که هیچکس جز پدرش نمیتونه تحملش کنه

پدرش هم که پدرشوهره من باشه خیلی هوای دختر عقب مونده شو داره ولی بقیه خوششون نمیاد ازش و همه خیلی بدشون میاد و چندششون میشه ، اصلاً کسی نمیتونه وجودشو تحمل کنه، حتی پدرشوهرم بعد از فوت زن اولش رفت زن دوم گرفت، اونم بنده خدا یه مدت با اینا زندگی کرد دید که نمیتونه تحمل کنه زندگی شو جدا کرد و رفت، الان واسه خودش تنها زندگی میکنه، پدرشوهرم گاهی شبا میره خونه ی زنش سر میزنه و دوباره پیش دختر معلولش برمیگرده ، الان هم دختر معلولش 34 سالشه و باباش حموم میبرتش ، خودش نمیتونه حموم بره ...

بدنش هم همیشه بوی خیلی بدی میده ... و با شستن هم زیاد تمیز نمیشه، فقط تا یه ساعت بو نمیده ولی بعد از یه ساعت خود به خود بدنش بو می گیره

انشاالله که فرزند شما اینجور نشه ...🙏

برای خودتون و فرزندتون آرزوی سلامتی و بهترین ها رو میکنم.🙏

2738