2733
2739
عنوان

ادامه ی اقدامی های دی و بهمن 92 ...... تا عید نوروز

| مشاهده متن کامل بحث + 44390 بازدید | 6350 پست
ریحان جون نابودی چرا عزیزم خیلی هم خوبه کاش منم قدرت تو رو پیدا میکردم هر چی فاصله کم باشه خیلی بهتره موفق باشی عزیز دلممم
ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.
سلام به همه دوستای گلممم دلم برلتون تنگ شده کاش دوباره دور هم جمع میشدیم یا مثلا ت ل گ ر ا م یه گروهی میزدیم با هم باشیم.... ریحان جون چه خبر از دومی؟؟؟؟؟؟
ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ریحان جون عجله نکن بدنت باید اماده تر باشه الکی نیست که.... واقعا کاش دوباره دور هم جمع میشدیم
2731

سلام بعد مدتها اومدم البته چند بار خواستم بیام نمیتونستم وارد بشم.نمیدونم بازم کسی سر میزنه اینجا یا نه ولی به زودی من نی نی دومم رو میگیرم بغلم اگه خدا بخواد

خدایا خودمو بهت میسپارم