2733
2739
سلام مامان میعاد خوبی.من سه قلو دارم الان ده هفتشونه.از روز اول خونریزی داشتم و لک بینی اما الان خوبم.با قرص و شیاف خوب شدم.اما همش میگم برم یه دونشونو بردارم خیلی ناراحتم و مستاصل.بگو چطوری تا الان نگهشون داشتی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تازه اول راه هستی خیلی سخته مخصوصا ماه ششم به بعد وحشتناک نفس تنگی میگیری چون بچه ها به ریه هات فشار میارن =خواب تعطیل دیگه ولی من اصلا استراحت نمیکردم همش کارای خونه رو.خودم انجام میدادم ی بچه هم.داشتم ولی با توکل به خدا تموم شد
من تو.ماه سوم ی دستگاه گذاشتم به اسم پساری تو واژنم. که دهانه ی رحمم رو.محکم گرفت چون دکترم معتقد بود سرکلاژ اصلا فایده نداره قدیمی شده و خیلی خوبم جواب داد دیگه کیسه ی ابم پاره شد که زایمان کردم
2738
نه در نیار خدا واست سه قلو خواسته تو حکمت خدا دستکاری نکن گناه داره
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ، رها میکنم تا خدا هدایت کند ، دست برمیدارم تا خدا دست به کار شود و به او میسپارم تا آرام شوم.....

سلام خانمی 

سه قلوهاتون به دنیا آمدن؟ آی وی اف کرده بودین؟ بارداری سختی داشتین؟ جنسیت بچه ها چی بودن؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
عزیزم اگه سه تاشون هم ماژور بودن سقط کن چه برسه به یکی به بچه ماژور خیلی ستم میشه. مریضی بدیه بچه زن ...

اطلاعاتتون راجع به بیماری تالاسمی مازور درست نیست.

امیدوارم مخاطبینی که تالاسمی ماژور هستند از خوندن نظرت دلشون نگرفته باشه