2737
2739
عنوان

بچه ها اگه ۳تومن داشته باشید و بخواید طلا بگیرید چی برمیدارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم رفته بود سه تا از اون متوسط ها خریده بود برام گرانتر بود از مدل پهنا منم سریع بردم عوضش کردم پهن خریدم چون انداختن دستم انگار داشتم خفه میشدم اصلا النگو سنگین تقریبا ریز نمیتونم تحمل کنم جیلینگ هم میکرد اعصاب نزاشت برام مغازه دار هم گفته بود خانمتت خوشش نیومد همون روز بیار تعویض منم سریع بردم از اون پهن سفتا خریدم راحت هم در میاد فقط جایی رفتنی میندازم
مبینا پستتو الان دیدم.تک پوش یعنی النگوی تک؟چرا من این اصطلاحاتو بلد نیستم
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
دستبند ها یکسری اصلا قشنگ نیست راستش جاریم حالمو از دستبند بهم زدش اینقد دستبندها ش شبیه قلاده دور از جون سگ میندازه البته دستبند های خیلی ناز وقشنگ هم دیدم که کیب دست بشن شره نشن رو.دست خوشم نمیاد
2740
اهان.تک پوشت قشنگه مبینا هرچند من النگو هم نمیندازم البته یه دونه همیشه دستمه ولی ظریف ودخترونه است
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
بچه ها میون صحبتاتون یه زیر نویس بدم اون طلا بدون اجرت رو همه مغازه ها دارن فقط باید بپرسین. بعضیا بی وجدانا جای طلا نو قالب میکنن اگه قصد فروش زود به زود دارین ،و تند تند طلا عوض میکنین بدون احرت به صرفه تره .چون دیگه افت قیمت دست دوم نداره من خودم چندشم میشه دست دوم بخرم. همکارام میگن بدی برات اب طلا بگیرن دوباره نو و براق میشه همه بهم میگن هرماه با حقوقت یه تیکه طلا کوچولو بخر ولی دست دوم که موقع فروش ضرر نکنی گفتم بگم بهتون که اگه فکر میکنین ممکنه زود بفروشینش پول برا اجرت ساخت ندین
زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗