2733
2739
عنوان

تولد یک سالگی بچم رو به نظرتون چی کار کنم بهتره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 18 پست
معمولا کوچولوها از تولد یک سالگی هیچی یادشون نمیمونه، وسطاش خسته میشن گریه و زاری و به نظرمن یه تولد کوچولوی شاد ماکزیمم در حد مامان بزرگ بابا بزرگا، انا یه کیک و دکور خوشگل ببرش آتلیه حسابی عکس بگیر جای تولد پر هزینه ، انشاله خودش بزرگتر شد و ذوق تولدش رو داشت براش مفصل بگیر
ما تو خونوادمون معمولا تولد یه سالگیرو زیاد شولوغ نمیکنن اما وقتی میخوان یکی دیگه بیارن اون موقع حسابی میترکونن اتلیه ببرش بزار عکسای زیادی داشته باشه چن تا هم با تم تولد خیلی قشنگ میشه رستوران سه تایی هم خوبه 😆 اگر دوس داری جشن بگیری ، اطرافیان ما اون دو سه تایی که جشن گرفتن شام دعوت کردن بچه هم تا یه ساعت اول جشن خواب بود عوضش تا شب حسابی شاد بود این به دخمل شما هم مربوط میشه اگه تو جمع و شولوغی بی تابی نمیکنه میتوتی جشن بگیری که نه خودت نه بچه اذیت بشه
از تو چه پنهون که دلم بدجوری عاشقت شده.                            بدجوری آواره اون چشمای خوشگلت شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه خورده دیر این تاپیکو دیدم الان که به تاریخا دقت کردم فهمیدم الکی تایپیدم سه ساعت
از تو چه پنهون که دلم بدجوری عاشقت شده.                            بدجوری آواره اون چشمای خوشگلت شده
من یه تولد خانوادگی مفصل گرفتم. یه تولد با تم کفشدوزک(اون موقع مد بود) الان بچه ام که عکساش را نگاه میکنه کلی کیف می کنه. لباسش هم تم دار بود. بنظرم یه توللد تم دار بگیر. ما از سایت آلیس تم گرفتیم. میخوای یه سری به سایتشون بزن خیلی کاراشون خوبه. من تقریبا هرسال بیشتر چیزامو از این سایت می گیرم alicetheme.ir
2728