2726
سلام ببخشید کسی ارایشگاه خوب برای کراتینه کردن موژاپنی تو قم سراغ داره بهم معرفی کنه ممنون میشم موها ...

سلام عزیزم کسی رو تو قم پیدا کردی؟ انجام دادی؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیدا کردم اما انجام ندادم چون میگن عوارض داره مواد شیمیایی هستش اما از وقتی شامپو سبوس برنج میزنم مو ...

وای جدی عوارض بدی داره؟یعنی بدتر از دکلره و اینا؟ من خیلی دلم میخواد انجام بدم ☹

شامپو سبوس برنج چه مارکی؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
وای جدی عوارض بدی داره؟یعنی بدتر از دکلره و اینا؟ من خیلی دلم میخواد انجام بدم ☹ شامپو سبوس برنج چه ...

بری داروخونه یا لوازم بهداشتی بگی شامپو سبوس برنج میخوام بهت میدن ریزش موهامم کم شده من که راضی ام

2728
بری داروخونه یا لوازم بهداشتی بگی شامپو سبوس برنج میخوام بهت میدن ریزش موهامم کم شده من که راضی ام

ممنون عزیزم 😘

سلام گلم . منم موهام فر بود و البته خشک . رفتم المنت کردم .یه جور کراتین و صافی  هست ولی پیشرفته تر . نه بو داره و نه حساسیت و اینکه صافیش هم خیلی زیاد میمونه  الان تقریبا نزدیکه  یکساله انجام دادم و فوق العاده هست و همچنان صاف و براقه.  ریشه هام رشد کرده و وقت گرفتم برم ترمیم ریشه کنم برای صافی . شمارشو بهت میدم. حتما برو همینجا . هرکی اینجا رفته راضی بوده . ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ . رفتارشون عالیه و خدماتشون هم عالیه . قیمتشونهم مناسبه .  تو شهرک غرب و سعادت اباد هستش . 

سلام خانومی . من یه ماه پیش موهامو المنت کردم .از کراتین و ریباندینگ خیلی بهتره. المنت عالیییه . هم احیاسازی میکنه و هم صافی دایم داره . واقعا دایم هستش صافیش . من موهام دکلره شده و اسیب دیده بود و خیلی هم فر  .کلی تحقیق کردم . جایی که رفتم فوق العاده هستش .ه . هم موادشون و هم کیفیت خدماتشون  و هم رفتارشون  عااییییییی . باطراوت شده موهام و هم خیلی صاف شده . اگه میخوای موهاتون هم سالم بمونه و هم خوشگل و صاف حتما اینجا برید 

خداییش کارشون خوبه . ممنونم ازشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲      ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

سایت پی جو لیستی از بهترین مراکز و سالن های زیبایی برای کراتینه ، ریباندینگ و صافی دائم مو در شیراز جمع آوری کرده که می تونید با مراجعه به لینک زیر علاوه به شماره تماس و آدرس نمونه کار های تمامی مراکز رو ببینید : https://payju.ir/content/کراتینه-،-ریباندینگ-و-صافی-دائم-مو-در-شیراز