2733
2739
عنوان

نگرفتن سینه.توروخداکمکم کنید یا دلداری بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 10918 بازدید | 27 پست
من هر روز قطره شیرافزا میخوردم و مرتب با شیر دوش شیرمو میدوشیدم. به هر حال شیرم روز به روز کمتر میشد. اوایل فقط شیر خودمو به دخترم میدادم. اما به مرور که شیرم کمتر میشد و نیاز دخترم بیشتر، ناچار میشدم وعده های شیر خشکش رو بیشتر کنم. در نهایت هم تا شش ماهگی دخترم شیرم کامل خشک شد. من بهش بیومیل میدادم. خوب بود و راضی بودم. نان هم فکر کنم خوب باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شیر دوش برقی خوب گیرت بیاد میتونی با دوشیدن مرتب نذاری شیرت زود خشک بشه. فقط باید با صبر و حوصله مرتب شیرت رو بدوشی. وگرنه شیر تو سینه هات میمونه و سینه هات احتقان پیدا میکنه. من تو یکی دوماه اول بعد از زایمان مرتب دچار احتقان سینه میشدم و تب میکردم. خیلی اذیت شدم. ولی بعد که شیردوش برقی گرفتم بهتر شد
2728
دختر من وزن گیری متعادلی داشت. نه چاق بود و نه لاغر. البته الان لاغر و ترکه ایه. ولی خدا رو شکر بچگیش هیچ مشکل خاص و مریضی نداشت. حتی باور کن نسبت به بچه های هم سن و سالش کمتر هم مریض میشد. تو یه سال اول زندگیش که اصلا مریض نشد. در واقع رشد و سلامتی بچه کاملا به رسیدگی خودت بستگی داره. تا شش ماهگی که ایشالله بیشتر شیر خودت رو بهش میدی. بعد هم که غذای کمکیش رو شروع کردی میتونی حسابی بهش برسی و تقویتش کنی. اصلا نگران نباش
قابلی نداشت عزیزم. به هیچ وجه نگران نباش و با آرامش به دخترت برس و از این دوران شیرین لذت ببر. مطمئن باش خدا خودش کمک میکنه و دخترکت به سلامتی بزرگ میشه. از این سختیها هم فقط خاطرش باقی میمونه.
2740
منم مثل شما سینه هام نوک نداشت. بچم اصلا نمیتونست سینه مو بگیره. بعضی روزا که میگرفت فرداش انگار یادش میرفت. آخه مجبور بودم شیشه هم بدم که گشنه نمونه. من خیلی غصه میخوردم اما نا امید نشدم. با اینکه شیرخشک بهش دادم اما در طی روز اکثر اوقات سینه مو میذاشتم جلوی دهن کوچولوش. آخرش تسلیم شد و سینه مو گرفت. الانم دیگه اکثر اوقات شیر خودمو میدم. شیر افزا و ذرت و سبزی هم مؤثر بود در افزایش شیرم شما هم ناامید نشو. فقط باید خیلی وقت بزاری. من اوموقع شب و روز فقط در حال تلاش بودم در ضمن نوزاد بزرگتر بشه فکشم قوی تر میشه و مکیدن آسون میشه براش.
Lilypie Pregnancy tickers
منم به بچه ام وقتی به دنیا اومد شیشه دادم ولی بالاخره موفق شدم کاری کنم سینه بگیره

عزیزم منم بچم سینه م رو نمیگیره الان ۱۰ روزه هست. خیلی ناراحتم مجبورم بهش شیر خشک هم بدم چون اون شیری که میدوشم اصلا کافی نیست. تورو خدا راهنماییم کن جیکار کردی سینه ت رو گرفت