2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان محمدصدرا تبلتت را چند خریدی؟
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....
مامان بیتا من بخاطر اینترنت و برنامه میخوام وگرنه که گوشی سبک و ساده را بیشتر دوس دارم.اگه گوشی صفحه بزرگ بخرم همه جا باید ببرمش هم اینکه همش باید مواظبش باشم که خش نیوفته یا از دستم نیوفته.
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....
2728
مامان محمد صدرا خوش بحالت که 2 روز دیگه نی نیت میاد بغلت من 11هفته دیگه دارم دیگه صبرم داره تمام میشه.انشالله بسلامتی زایمان کنی.نگفتی تبلتت را چند خریدی؟؟
کاش میشد زودتر نی نی به دنیا بیاد من یک شنبه یه امتحان دارم که حتما باید برم بدمش. ۶ ماه پیش با هزینه برچسب و کارت حافظه و... ۸۰۰ تومن شد عزیزم ولی خیلی عالی از آب دراومد
به جز از علی نباشد به جهان گره‌گشایی / طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی
2740
انشالله بسلامتی و بی دردسر به دنیا بیاد همون 5شنبه هم خوبه اگه زایمان راحتی داشته باشی تا یکشنبه بهتر میشی روزی دوبار برو دوش بگیر دم کرده زعفران هم بخور تا راحت زایمان کنی برات دعا میکنم.
آره خیلی.از اول 9 ماه میگن باید هرروز دوش گرفت اما روزای آخر هم خوبه