2737
2734
عنوان

در هفته دهم قلب جنین دیده نشده لطفا راهنمای کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 134514 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نانا جان اصلا نگران نباش و استرس نداشته باش که بدترین چیز واسه جنینه الان خیلی غیر طبیعی نیست ک ...

نميدانم كسي مرا كمك ميتواند ياخير

من نظر به اخرين پريود بايد ده هفته باردار باشم اما سه هفته پي هم سونو وازينال انجام دادم شش هفته نشان ميدهد اما جنين قلب جنين ساك حاملگي ديده ميشود بازهم چرا شش هفته؟

2731
مرجان جون زن داداشم هم هفته ۸ رفته بود قلب دیده نشد ، دکتر گفت هفته ۱۰ بیا که خدا رو شکر قلب داشت هم ...

سلام عزبزم خوبی الان بچه زنداداشت بدنیا اومده حتما خوبه خداروشکر علت اینکه قلب دیر تشکیل میشه چیه

سلام من چهارشنبه رفتم دکتر گف قلب بچه تشکیل نشده 7هفته چهار روزم بود خیلی نگرانم گف هفته دیگ بیا اگ قلبش تشکیل نشه سقطش میکنم این درسته ؟ پریودیامنم نا منظمه اصلا ساید من هفتم کمتره 

کسی هست کمک کنه

2738

سلام خانوما سن بارداریم طبق سونو۶هفته و۱ روزه.هماتوم کوچیک دارم.ساک بارداری با حدود نامنظم ۱۳mmدیده شد و کیسه زرده۳،۵mm دیده شد.اما نه جنین بود نه ضربان.خیلی نگرانم نکنه بارداریم پوچ باشه.نکنه سقط کنم؟ آخه میگن ساک نامنظم از علائم سقط.کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟امیدی به ادامه بارداریم هست یا نه؟

سلام خانوما سن بارداریم طبق سونو۶هفته و۱ روزه.هماتوم کوچیک دارم.ساک بارداری با حدود نامنظم ۱۳mmدیده ...

نگران نباش گلم ایشالا ک قلبش تشکیل شده.نرفتی سونو؟

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
سلام خانوما سن بارداریم طبق سونو۶هفته و۱ روزه.هماتوم کوچیک دارم.ساک بارداری با حدود نامنظم ۱۳mmدیده ...

تا هفته۱۰ صبر کن.ایشالا تشکیل میشه

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

منم رفتم سونو گف قلبش تشکیل نشده خیلی تو ذوقم خورده گف یه هفته دیگه بیا

من زود سونو داده بودم جنین قلب نداشت خیلی نگران بودم اما یه خوندم کارشناس گفته بود تا تشکیل قلب جنین چقدر زمان میبره. خیلی خوب بود استرسم برطرف شد بزنید رو این محتوا شما هم بخونید   : آخرین مهلت برای تشکیل قلب جنین