2733
2734
عنوان

فقط اسامی قرآنی برای نی نی های خوشگل

| مشاهده متن کامل بحث + 180107 بازدید | 85 پست

من امیر علی خیلی دوست دارم ولی اسم شوهرم علیه اسم پدرمم علیه؟؟ اسم انتخابی من ایناست👇👇👇👇

متین

ارمیا

ایلیا

مهراد

مهرزاد 

ولی شوهرم میگه حتما قرآنی باشه خودشم اسم مرصاد رو خیلی دوست داره لطفا کمکم کنین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدیدا مد شده می گن اسم قرآنی. آخه هر کلمه ای که توی قرآن اومده که نمی شه به جای اسم استفاده کرد. مث ...

ممنون از اطلاعاتتون که در اختیار ما گذاشتید من 8 ماهمه بچه م دختره به نظرتون سدنا بذارم یا مرسانا؟؟؟؟

2728

بنظر من اسم قرآنی که دوست دارید بزارید شما دوست دارید ممکنه بچه هاتون دوست نداشته باشن بخاطر همین دنبال معنی خوب باشید برا بچه هاتون من خودم مامانم اسم زهرا دوست داشت گذاشت ولی من واقعا ناراضیم از اسمم، خیلی اسمها هست که مال مادر پیامبران هست اوناهم قشنگه 

*فائزه* به نظر من خیلی قشنگه معنیش میشه رستگار

توی قران هم خیلی جا ها ادمای خوب رو توضیح داده اخرش گفته «...هُمُ الفائزون» یعنی انها رستگارانند.

تو زیارت اربعین هم برا امام حسین نوشته الفائز بکرامتک یعنی امام حسین با کرامت خدا رستگار شد

کلا فائزه ویژگی همه ی چهارده معصوم و همه ی ادمای بهشتیه

2738
بنظر من اسم قرآنی که دوست دارید بزارید شما دوست دارید ممکنه بچه هاتون دوست نداشته باشن بخاطر همین دن ...

برعکسش هم شاید اتفاق بیافته اسم غیرقرانی بزارن وبچه بعدا بگه چرااسم ائمه یاقرانی نزاشتید

این یک دینی گردن پدرومادرکه اسم نیکو انتخاب کنن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

تو تاپیک دیدم یکی از دوستان گفتن selva اسم قرآنیه!!!! 

بعد گفتن ایه ۵۷ سوره بقره! و به معنی مرغ بهشتی!!!

چیزی که تو آیه هست salva هست! نه selva !!

و اینکه به معنای مرغ بهشتی نیست!!! آیه اصلا مربوط به نعمت های بهشتی نیست!!صرفا یه کلمه عربیه و اسم یه پرنده ای تو عرب هست!!! 

اون دوست عزیز رو ریپلای نکردم چون گفتن اسم دخترشونه و نخواستم دلچرکین بشن ولی خواهشااااا هر اسمی رو به دین نسبت ندید! اسم های دینی مستحب خیلی محدودن ! اسامی بندگی خدا مثل عبدالله / اسامی پیامبران و ائمه و القاب شون !  تمااااامممم

القاب جدید هم از خودمون درنیاریم حلما لقب حضرت زینب نیست!!!! 

صفت حضرت زینب می تونه باشه مثل اینکه کسی بگه اسم بچه ام رو میذارم مهراد! به معنای جوانمرد بزرگ و اونو نسبت بده به حضرت علی ! چون جوانمردی صفت بارز امیرالمومنین بوده..

یا کسی بذاره مهربان و بگه صفت حضرت زهرا بوده و ... 

دقت کنیم این اسم ها فی نفسه هییییییچچچچ استحباب یا برتری ای نسبت به اسم های بامعنای ایرانی ، باستانی ، شاهنامه ای یا هر زبان دیگه ای ندارن!!