2703
2553
عنوان

دبستان دخترانه منطقه پاسداران

| مشاهده متن کامل بحث + 13420 بازدید | 16 پست
سلام میتی جون..ممنون از نظرت. اما اینطور که من از مامانهای بچه های پیش درخت دانش امسال شنیدم معلم اص ...

ای کاش از تجربیاتتون برای ما مینوشتید دوست عزیز🙏

نردبان خلق این ما و منیست/عاقبت این نردبان افتادنیست/هرکه بالاتر رود ابله تر است/استخوان او بتر خواهد شکست/مولانا

متاسفانه پیش دبستان درخت دانش باتوجه به هزینه 85 میلیونی امسال و هزینه غذای ماهانه 3600میلیون، هیچ نوع ادب و احترامی از سمت پرسنل بخصوص مدیریت وجود ندارد. وفقط مثل یک سیستم سربازخانه باید بچه ها مطیع دستورات باشند. والدین هم نقیشی ندارند. بعداز ثبت نام، متوجه تغییر مکان مهد به یک محل کوچکتر، کلاسهای کوچک و اکثر بدون تهویه مناسب شدیم. من ثبت نام رو کنسل کردم چون دوست ندارم بچه ام در سیستم به اصطلاح زورگویی درس بخونه حالا هرچه‌قدر هم دیگران از آموزش خوبشون تعریف کنند. ومتاسفم که خیلی از والدین متوجه اتفاقاتی که در سیستم آموزشی می افتد نیستندوفکرمیکنند چون هزینه بالا میدن پس سیستم خوب هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.