2752
2734
عنوان

من باردارم خیلی کنجکاوم بدونم جنسیت بچه ام چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همش کمرم دردمیکنه 
خیلی هوس کباب میکنم 
حالت تهوع م زیادنیست یعنی خیلی کمه بنظرتون نی نی من چیه؟
خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
تست نمک خیلی درست درمیاد تو یه تاپیک از هرده نفربرا هشت نفردرست دراومده بود
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1175782&PageNumber=54 صفحه اول رو بخونید **سونو آنلاین** مفت مفت برای اطمینان اول کسانی که می دونند یا زایمان کردند
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
علائم هیچ ربطی به جنسیت نداره چرا که شرایط و نشانه های من برای حاملگی اول که پسر بود با حاملگی دوم کاملآ و خیلی خیلی زیاد متفاوت بود . با تفاوت های زیادی که بین این دو حاملگی داشتم مطمئن بودم فرزند دومم دختر است ولی سونو هفته 16 که جایی رفتم که تا حالا برای هیچکسی اشتباه نگفته گفت پسره
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...