2737
2739
عنوان

بعد بچه دار شدن برم سرکار...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2567 بازدید | 94 پست
الان سن بچه ات واسه مهد رفتن خیلی کمه گناه داره کودک در سن 3 سالگی هوش اجتماعیش شکل میگیره، برای همین خیلی خوبه که از سه سال بره مهد اگه واست مقدوره 2،3 سال بمون خونه هم شخصیت بچه ات اون شکلی که خودت دوست داری شکل میگیره و هم در زمان مناسب میذاریش مهد، خودت هم از اون به بعد باز میری سر کار و تو اجتماع هستی
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
آخه عزیزم دست خودم نیست که دو سال بمونم خونه و بعد برم سرکار بعد مرخصی زایمان باید برگردم یا هم استعفا به قراردادی ها هم مرخصی بدون حقوق نمیدن ارگانهای دولتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم این شرایط خیلی خوبه که تو اداره مهد دارین .میتونی همش به بچت سر بزنی. به نظر من درسته که خوبه دو سال اول پیش بچت باشی اما شرایط شما اجازه نمیده .اما خیلی هم اشکالی نداره چون یه مرخصی زایمان داری که اونم خیلی فرصت خوبیه. به نظرم اصلا خودتو ناراحت نکن
من می خواهم بدانم که،راستی راستی زندگی یعنی اینکه توی یک تکه جا،هی بروی و برگردی تا پیر شوی و دیگر هیچ؟!یا اینکه طور دیگری هم توی دنیا می شود زندگی کرد؟... (صمد بهرنگی)
حرف اون دوستمون هم خیلی بد بود که مادران شاغل رو متهم به خودخواهی کردن. من خودم نیاز مالی ندارم ولی کار میکنم چون معتقدم کار به آدم شخصیت اجتماعی میده و دوست دارم دخترم در آینده به من افتخار کنه و حرفی برای گفتن داشته باشه. یه زن اول باید خودشو دوست داشته باشه و برای خودش و پیشرفتش به عنوان یه انسان ارزش قائل باشه ته بعد بتونه دیگران رو دوست داشته باشه اما عده با این افکار و متهم کردن این دسته از خانوم ها به خودخواهی میخوان همون تفکر قدیمی که زن باید تو خونه باشه رو زنده کنن این نظر من بود
من می خواهم بدانم که،راستی راستی زندگی یعنی اینکه توی یک تکه جا،هی بروی و برگردی تا پیر شوی و دیگر هیچ؟!یا اینکه طور دیگری هم توی دنیا می شود زندگی کرد؟... (صمد بهرنگی)
2728